Úsek zahraničných vzťahov a mobility TUKE vypisuje výzvu na predkladanie prihlášok pre zamestnancov TUKE (Ulysseus manažment, akademickí pracovníci), záujemcov o účasť na zmiešanom intenzívnom programe (BIP) organizovanom partnerskou inštitúciou v aliancii ULYSSEUS University of Seville (Španielsko) v termíne: 06.- 10. máj 2024 pod názvom Building a Stakeholder Engagement Strategy for the Ulysseus University Alliance.

Prihlášky v súlade s podmienkami uvedenými na obrázku nižšie je možné odovzdávať  do 12. apríla 2024.

Viac informácií nájdete na odkaze: https://erasmus.tuke.sk/vyzva-na-bip-mobilitu-pre-zamestnancov-tuke-ulysseus-sevilla-spanielsko-2/

Európska univerzita Ulysseus

Víziou Európskej univerzity Ulysseus je do roku 2030 vytvoriť excelentne uznávanú a medzinárodne atraktívnu európsku univerzitu otvorenú svetu, zameranú na ľudí a podporujúcu podnikavosť. Našou ambíciou je tak prispieť k formovaniu Európskeho priestoru vysokoškolského vzdelávania a výskumu, a tým aj k budúcnosti Európy.

Európska univerzita Ulysseus, jedna z 50 európskych univerzít vybraných Európskou komisiou za univerzity budúcnosti, otvára možnosti pre študentov, učiteľov a výskumníkov z partnerských univerzít pre ich vzdelávanie, vzájomné mobility a nové špičkové výskumné projekty  Ulysseus vznikol v roku 2020 a jej členmi sú Univerzita v Seville (Španielsko, koordinátor aliancie), Univerzita v Janove (Taliansko), Univerzita Côte d’Azur (Nice, Francúzsko), Technická univerzita v Košiciach, univerzita MCI | The Entrepreneurial School® (Innsbruck, Rakúsko) a Univerzita aplikovaných vied Haaga-Helia (Helsinki, Fínsko), Univerzita v Münsteri (Nemecko) a Univerzita Čierna Hora (Podgorica, Čierna Hora).

Ďalšie informácie o Európskej univerzite Ulysseus: www.ulysseus.eu