Dňa 9.4.2020 organizoval UVP TECHNICOM v rámci akceleračného programu startupov zaujímavý a prezentačne kvalitný webinár – „ Video toolkit pre každého “,  2.webinár zo série webinárov zameraných na problematiku komunikačného a prezentačného majstrovstva.

Účastníci sa v rámci webináru mali možnosť zoznámiť s užitočnými a pritom jednoduchými nástrojmi na tvorbu vlastných videí, animácií, online webinárov alebo video blogov (vlogov). Prednášajúci predstavili poslucháčom niekoľko tipov a  trikov, ktoré získali z vlastných skúseností v predmetnej oblasti.

Webinár lektoroval líder a zakladateľ video oddelenia agentúry Promiseo Michal Smoleň. Jeho zápal pre vizuálne efekty prerástol do kariéry režiséra mnohých videoklipov známych interpretov ako Marián Čekovský či Mafia Corner, reklamných kampaní pre najväčšie značky v regióne a virálnych spotov, z ktorých vzišla aj nominácia na ocenenie Zlatá Pecka.

Najbližší online webinár v rámci akceleračného programu bude 16.4.2020 s názvom „Cashflow firmy“(lektor- Viliam Krunka) – Úvod do ekonomiky.