Dňa 2.4.2020 organizoval UVP TECHNICOM v rámci akceleračného programu startupov zaujímavý a prezentačne kvalitný webinár – „Video ako nástroj komunikácie“, prvý zo série webinárov zameraných na problematiku komunikačného a prezentačného majstrovstva.

Účastníci webinára sa dozvedeli,  ako správne využívať videá na propagáciu svojho produktu, a lektor účastníkom v rámci svojej prezentácie zodpovedal na dôležité otázky  pri tvorbe videa:
Čo chceme videom docieliť? Aký máme biznis model stratégiu? Na čo video slúži a o čom bude?
Aké sú ciele videa? Účastníci sa taktiež dozvedeli, prečo sú titulky dôležité ,teda prečo sú už dnes „nepísanou povinnosťou“ pri tvorbe prezentačného videa. Predstavené boli aj  inšpiratívne formy videa a ich využitie.
Webinár viedol líder a zakladateľ video oddelenia agentúry PROMISEO Michal Smoleň. Jeho profesionálny zápal pre vizuálne efekty prerástol do kariéry režiséra mnohých videoklipov známych interpretov ako napr. Marián Čekovský či Mafia Corner, reklamných kampaní pre najväčšie značky v regióne a do viacerých virálnych spotov, z ktorých vzišla aj nominácia na ocenenie Zlatá Pecka.
Pri organizácií webinára lektor vhodne zužitkoval svoje bohaté skúsenosti z problematiky a viac ako 20 účastníkom na konci webinára vyčerpávajúcim spôsobom zodpovedal na ich otázky.

Aj naďalej sa budeme snažiť prinášať v rámci akceleračného programu témy a ľudí, ktoré vám pri realizácií vašich inovatívnych projektov môžu pomôcť.
Najbližšie to bude už  9.4.2020 webinár s názvom Video toolkit pre každého, ktorý opäť bude viesť skúsený lektor Michal Smoleň.