Úspešné vystúpenie stredoškolských študentov z Košíc

A technický tím UVP TECHNICOM a NTI bol pri tom! – podieľal sa na odbornej technickej podpore pri on-line účasti študentov z Gymnázia na Poštovej ul. v Košiciach z priestorov UVP TECHNICOM, na už 26. ročníku celoslovenskej súťaže študentov programu Aplikovaná ekonomika – Veľtrh podnikateľských talentov, ktorú organizovala nezisková vzdelávacia organizácia Junior Achievement Slovensko, ktorá sa už po druhýkrát v histórii konala on-line.

Do súťaže sa zapojilo 144 študentov z 29-tich študentských firiem zo stredných škôl z celého Slovenska, ktorí presvedčili odbornú porotu o kvalite svojich výrobkov a služieb.

A práve študentská firma Scribo z Gymnázia na Poštovej ul. v Košiciach, vedená prof. Evou Wolfovou so svojím produktom bezodpadové recyklované markre  na biele tabule  zvíťazil v 5 kategóriach a to: Accace výročná správa, Avion Marketingová prezentácia, S&T Produkt študentskej firmy, IBM video prezentácia, IBM Spoločensky zodpovedná firma. Zároveň postúpil medzi  top 5 slovenských študentských firiem, z ktorých  najlepšia postúpi na európske finále vo Vilniuse v Litve. Jakub Mičko z 3.A  paril medzi 10 ocenených jednotlivcov v kategórii Man Power Leadership Award.

GRATULUJEME!!!!!