Dňa 15.1.2020 sa konalo on-line úvodné stretnutie startupov, ktoré uspeli v 12. kole súťaže startupov „Maš nápad?“ a získali tak 6 mesačný pobyt v Startup centre TUKE. 

V rámci úvodného stretnutia získali startupy základné organizačné informácie – administratívne a organizačné spojené s ich pobytom v Startup centre (Inkubátore), informácie o samotnom Univerzitnom vedeckom parku TECHNICOM, ale aj detaily o plánovanom priebehu akceleračného programu (viď priložená prezentácia), ktorý je organizovaný v úzkej spolupráci s „Innovlabom“ a Startportom.

Súčasťou úvodného stretnutia bolo aj motivačné vystúpenie Petra Šoltesa, zakladateľa úspešného Košického startupu PROMISEO. 

V rámci akceleračného programu pobytu startupov v Startup centrerastového programu startupov v Inkubátore budú organizované individuálne – mentorské a koučingové stretnutia, zamerané na riešenie operatívnych záležitosti a pravidelné biznis fóra startupov, ktoré sú umiestnené v Startup Centre a Inkubátore:

Prezentácia z úvodného stretnutia

Každý posledný týždeň v mesiaci (streda):  14.00 – 16.00 biznis fórum startupov, ktoré sú umiestnené v Startup centre UVP TECHNICOM

Každý predposledný týždeň v mesiaci (streda): 14.00 – 16.00 biznis fórum startupov, ktoré sú umiestnené v Inkubátore UVP TECHNICOM

Stretnutia budú zamerané na analýzu progresu startupov. Na každom stretnutí vystúpia 4 startupy v zmysle vopred dohodnutého plánu vystúpení.

V spolupráci so Starportom budú organizované pravidelne „Startup meetup-y“ zamerane na rozvoj a na networking startupov – na týždennej báze).