Ďalší zo série pravidelných webinárov na podporu a rozvoj startupov sa konal 14. mája 2020 a bol venovaný téme Personálny time management. Webinár viedol skúsený školiteľ a konzultant manažérskych tém Ivan Sámel so svojím tímom.
Hlavnou témou webinára bol tentokrát zápas s časom a to, ako ho využiť na maximum v náš prospech, ako si určiť priority, stanoviť ciele, a naučiť sa ich dosahovať.

Účastníci v priebehu webinára sa mali možnosť oboznámiť s GDT (Getting Things Done)  populárnou technikou známa aj u nás pod názvom Mať všetko hotové. Dozvedieť sa, prečo nie je dôležité mať hodinky, získať poznatky o súčasnom riadení času  – Najväčšej chorobe v riadení času, o pravidle 8020 v time manažmente, o individuálnom vs. firemnom riadení času, o scenároch na individuálne zlepšenia v time manažmente. Lektor so svojím tímom pre účastníkov pripravili niekoľko interaktívnych aktivít, vďaka ktorým bol priebeh webinára ešte o čosi atraktívnejší.

Lektor: Ivan Sámel
(web, LinkedIn)
Špecialista na prípravu strategických projektov. Školiteľ a konzultant manažérskych tém a Vysokoškolský učiteľ (Ekonomická Univerzita a Hochschule Fresenius). Zakladateľ a moderátor odbornej skupiny na LinkedIn From Idea to Project, ktorá sa venuje inováciám a ma viac ako 1300 členov, producent vzdelávacích online kurzov a webinárov.