Dňa 10.-11. septembra 2019 sa bude konať ďalší ročník konferencie EIT Digital v Bruseli, ktorá privíta viac ako tisíc expertov a odborníkov zo sveta digitálnych technológii. Na podujatí sa predstaví aj 50 deep-tech startupov s ich inovatívnymi technológiami.

EIT Digital je popredná európska organizácia, ktorá podporuje digitálne inovácie a podnikanie. EIT Digital sídli v krajinách ako Belgicko, Holandsko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Veľká Británia, Fínsko a Švédsko.

Vďaka partnerom ako CIVITTA Slovakia, EIT Digital rozširuje svoju podporu a programy aj do strednej a východnej Európy. EIT Digital je zároveň sieťou viac ako 180 veľkých firiem, univerzít a výskumných organizácii, pomocou ktorej sa snaží podporiť mladé, ale rýchlo rastúce startupy aby expandovali na nové trhy v rámci EÚ.

EIT Digital každoročne organizuje svoju konferenciu EIT Digital Conference, ktorá predstaví nové deep-tech technológie a inovácie na trhu. Tohtoročná konferencia sa bude konať 10. septembra v Bruseli. Návštevníkom konferencie sa prestaví 50 technologických firiem, ktoré majú deep-tech produkty či technologické riešenia v oblasti: Digital Tech, Digital Cities, Digital Industry, Digital Wellbeing, and Digital Finance.

Konferencia umožní inovatívnym firmám nadviazať kontakt s potenciálnymi investormi, vďaka matchmaking speed-dates. Účastníci konferencie si môžu prísť vyskúšať nové dema produktov, ktoré budú vystavené pre verejnosť.

Viac informácií:

Trailer k udalosti:

Zdroj: Tlačová správa CIVITTA Slovakia

CIVITTA Slovakia je súčasťou medzinárodnej siete CIVITTA International so sídlom v Estónsku, ktorá je lídrom v poradenských službách pre manažment v rámci strednej a východnej Európy. Spoločnosť ponúka širokú škálu služieb v oblastiach stratégií, inovácií, zdrojov financovania ako aj digitálnej transformácie. CIVITTA v súčasnosti pôsobí v 13 krajinách: Estónsko, Lotyšsko, Litva, Fínsko, Poľsko, Ukrajina, Rumunsko, Moldavsko, Rusko, Bielorusko, Srbsko, Slovensko a Veľká Británia.

Článok prevzatý z innonews.blog