Talk like TED: Presentation skills and techniques of the best. 

UVP Technicom v rámci akceleračného programu StartupCentra TUKE  v spolupráci s certifikovanou lektorkou, mentorkou a trénerkou mäkkých zručností Šárkou Patkošovou, organizoval vzdelávací workshop v anglickom jazyku so zameraním na prezentačné zručnosti – (Hovor ako TED).

Účastníci si na workshope vyskúšali rôzne techniky a aktivity zamerané na vytvorenie efektívneho, zaujímavého a emočne nabitého prejavu, ako aj nástroje na vytvorenie vizuálne & obsahovo silnej prezentácie.

Lektorka:

Šárka Patkošová je Certifikovanou lektorkou a soft-skills trénerkou s viac ako 10 ročnými skúsenosťami z oblasti rozvoja a vzdelávania dospelých.
V súčasnosti pracuje ako Learning & Development Manager v Lean In Slovakia. V IT oblasti pracuje ako AT&T Projektový implementačný manažér/Expert pre rozvoj a vzdelávanie zamestnancov. V rámci jej spolupráce s Google pôsobí ako certifkovaný #Iam Remarkable workshop facilitátor a Design Thinking tréner pod záštitou programu Grow with Google.  Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ľudí, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.