Slnečné popoludnie, ktoré naplnilo strechu budovy UVP TECHNICOM, vedeckého parku Technickej Univerzity v Košiciach, sa stalo miestom inšpirácie, motivácie a inovácie pre začínajúcich študentských podnikateľov a hostí z košického inovačného ekosystému.

Hlavným hosťom podujatia bol Dalibor Cicman, CEO a zakladateľ GymBeam, jednej z najúspešnejších e-commerce spoločností v oblasti fitness a športovej výživy v regióne a v strednej Európe. V rámci motivačnej prednášky sa Dalibor podelil o svoj vlastný príbeh a výzvy, ktorým čelil. Dal svojmu publiku dôkaz toho, že neúspechy nie sú prekážkou, ale súčasťou cesty ku úspechu. Jeho slová o tvrdej práci, inovácii a vízii rezonovali s mladými podnikateľmi prítomných na podujatí.

Po prednáške nasledovala živá diskusia, kde mali účastníci možnosť klásť Daliborovi otázky a zdieľať svoje myšlienky a nápady. Bola to príležitosť na rozšírenie vedomostí, nadviazanie nových kontaktov a inšpiráciu.

Podujatie sa zakončilo príjemným networkingom pri pizze, kde hostia mohli pokračovať v diskusiách.  Pre začínajúcich študentských podnikateľov to bol výnimočný zážitok, ktorý im poskytol nový impulz a odhodlanie na ceste k ich podnikateľským cieľom.

 

DAKUJEME a prajeme pekny vikend.