Interaktívny workshop

21 účastníkov sa v skvelej nálade (aj napriek hokejovému zápasu SK – USA) stretli na spoločnom workshope zameranom na zlepšení  prezentačných zručností – Hovor  ako TED (ktorý bol určený nielen pre startupy zo Startup centra TUKE, ale aj pre záujemcov z okruhu „priateľov“ Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM“).

Na tomto praktickom workshope účastníci „diskutovali s lektorkou“ a sami si vyskúšali konkrétne techniky a nástroje na to, ako zaujať hneď od začiatku, ako prekvapiť publikum, okoreniť svoju prezentáciu, využiť emócie vo svoj prospech a neustále sa zlepšovať.

Skupinové, ako aj individuálne aktivity boli zamerané na rozvoj  kreativity, riešenia problémov, ale hlavne na zdokonalenie prezentačných zručnosti.

Prezentované boli témy:

  • Piliere presvedčivosti a typológia študentov
  • Pyramída učenia a kreatívny názov
  • Inšpirujúci úvod a silný záver
  • Efektívne techniky na vytvorenie kreatívneho, presvedčivého a emočne nabitého prejavu
  • Zvládanie ťažkých situácií
  • Praktické metódy na neustále zlepšovanie svojho prejavu a prezentácie

 

Lektorka:
Šárka Patkošová je Certifikovanou lektorkou a soft-skills trénerkou s viac ako 10 ročnými skúsenosťami z oblasti rozvoja a vzdelávania dospelých.

V súčasnosti pracuje ako Learning & Development Manager v Lean In Slovakia. V IT oblasti pracuje ako AT&T Projektový implementačný manažér/Expert pre rozvoj a vzdelávanie zamestnancov. V rámci jej spolupráce s Google pôsobí ako certifkovaný #Iam Remarkable workshop facilitátor a Design Thinking tréner pod záštitou programu Grow with Google.  Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ľudí, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

 

Ďakujeme lektorke Šárke Patkošovej a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné workshopy!