Webinár: Odomknutie podnikateľského potenciálu

Kedy?

Kde?

Odomknutie podnikateľského potenciálu, posilnenie postavenia budúcich podnikateľov z radov prisťahovalcov a podpora inovácií pomocou nástrojov umelej inteligencie

Pozývame Vás na obohacujúcu a živú online diskusiu, v rámci ktorej študenti, profesionáli z priemyslu a odborníci na umelú inteligenciu preskúmajú kľúčovú úlohu umelej inteligencie pri formovaní podnikateľského procesu a myslenia. Tento webinár sľubuje zaujímavý pohľad na rastúcu dôležitosť prepojenia umelej inteligencie s podnikaním, a taktiež sa pozrie na úlohu študentov z radov migrantov ako inovátorov.

Webinár bol vyvinutý v rámci projektu CURATE, (program financovaný z Erasmus+), ktorý koordinuje Univerzita  Haaga-Helia of Applied Sciences so zapojením partnerských univerzít: Technická univerzita v Košiciach, MCI | The Entrepreneurial School®, Univerzita v Münster a Univerzita Côte d’Azur. CURATE si kladie za cieľ vyvinúť program startup inkubátora zameraného na využitie umelej inteligencie na zlepšenie podnikateľskej cesty.

Webinár bude v anglickom jazyku.