Vnútorná motivácia a flow

Kedy?

Kde?

Tajomstvo vnútornej motivácie: Zistite čo vás skutočne poháňa vpred a stanovte si optimálne podmienky na dosahovanie skvelého výkonu!

Porozumieť svojej vnútornej motivácii je jednou z najdôležitejších vecí, ktorú môžeme v živote urobiť, pretože nám odhaľuje, pre ktoré veci máme prirodzenú vášeň, aké sú naše silné stránky a vedie nás k životnému zmyslu.

Počas tohto interaktívneho workshopu sa budeme zameriavať na otázku „prečo“. Pozrieme sa na základné potreby a hodnoty, ktoré usmerňujú naše správanie, povieme si pri akých podmienkach a formách môže vonkajšia motivácia fungovať, ale hlavne sa zameriame na tri piliere vnútornej motivácie každého z nás a povieme si konkrétne kroky a techniky na to, ako každú oblasť budovať a zlepšovať!

Čakajú na vás zaujímavé individuálne, ako aj tímové aktivity, priestor na sebareflexiu, diskusiu a v závere sa pozrieme na bežné motivačné problémy a nastavíme si stratégiu dlhodobej motivácie.

Teším sa na vás!

Základné témy workshopu:

  • Vplyv potrieb a hodnôt na motiváciu
  • Vnútorná vs vonkajšia motivácia
  • Metóda cukru a biča
  • Teória sebaurčenia
  • Techniky na podporu vnútornej motivácie
  • Základné motivačné výzvy a problémy
  • Dlhodobá stratégia na podporu motivácie

Lektorka:
Šárka Patkošová
 je Certifikovanou lektorkou a soft-skills trénerkou s viac ako 10 ročnými skúsenosťami z oblasti rozvoja a vzdelávania dospelých.

V súčasnosti pracuje ako Learning & Development Manager v Lean In Slovakia. V IT oblasti pracuje ako AT&T Projektový implementačný manažér/Expert pre rozvoj a vzdelávanie zamestnancov. V rámci jej spolupráce s Google pôsobí ako certifkovaný #Iam Remarkable workshop facilitátor a Design Thinking tréner pod záštitou programu Grow with Google.  Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ľudí, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.