Úvod do produktového manažmentu

Kedy?

Kde?

Popis: Zaujíma ťa ako budujú svoje digitálne produkty TOP technologické firmy ako Spotify, Netflix, alebo Google? Vieš čo presne si máš predstaviť pod pojmom produktový manažment a čo je hlavnou úlohou produktového manažéra?

To všetko a ešte aj viac sa dozvieš na tejto prednáške od skúseného produktového manažéra Jána Koscelanského z košickej IT vzdelávacej akadémie sudoacademy.io

Obsah:

  • Aká je rola produktového manažéra v technologickej firme a jeho potrebné zručnosti
  • Rozdiel medzi Product Managerom a Product Ownerom a IT Project Managerom
  • Zloženie a fungovanie autonómneho produktového tímu
  • Ako sa riadi vývoj digitálnych produktov vo veľkých technologických firmách a začínajúcich startupoch
  • Správne nastavenie zodpovedností medzi Product Managerom (CPO) a Engineering Managerom (CTO)
  • Príklady z praxe a ukážky kde produktový manažment zlyhal.

O lektorovi

Ján Koscelanský má viac ako 7 ročné skúsenosti s budovaním a riadením technologických produktov naprieč širokou škálou krajín a odvetví. Pôsobil napríklad v Berlíne ako produktový manažér pre globálny marketplace OLX s 350 mil. užívateľov alebo v Prahe ako Head of Product pre najväčšiu streetware ecommerce platformu Footshop. V rámci svojho rozvoja absolvoval v USA aktuálne jeden z najlepších certifikačných programov pre produktový manažment od Product School (PMC) a taktiež je certifikovaný Project Manager (PRINCE2). Aktuálne je Chief Product Officer v úspešnej SW agentúre Sudolabs a co-founder vzdelávacieho projektu Sudo Academy.