Projektové riadenie

Kedy?

Kde?

Projektové riadenie

UVP TECHNICOM 001/002 a Online Němcovej 5 Košice, Slovakia (Slovak Republic)
Názov: Projektové riadenie Kedy? 3. február od 14:00 do 16:00 Kde? Online a prezenčne (UVP TECHNICOM 001/002) Pre účasť je potrebná registrácia: Online | Prezenčne. Registrovaným online účastníkom bude zaslaný link na pripojenie k webináru.

Webinár je prvou aktivitou organizovanou v rámci Intenzívneho akceleračného programu (IAP) UVP TECHNICOM a je určená pre všetky startupy Startup centra a Inkubátora UVP TECHNICOM. V on-line móde je program webinára prístupny aj pre verejnosť.

Webinár sa bude venovať problematike úvodu do projektového riadenia, s dôrazom na témy:

  • Ako pracovať s úvodným nápadom, ktorú chceme realizovať
  • Ako vytvoriť a rozvíjať tím
  • Akým spôsobom udržať vlastnú angažovanosť a motiváciu tímu
  • Tipy a triky pre úspešný projekt

Webinár bude organizovaný v HYBRIDNOM móde (možná osobná účasť – OTP režim a on-line mód). Uprednostňujeme osobnú účasť prezentujúcich, pri dodržaní OTP režimu.

Osobné účasť: budú prebiehať v priestoroch UVP TECHNOCOM – konferenčná miestnosť 001-002, Nemcovej 5, Košice, na prízemí.

Lektor: 

Rudolf Christopher Takáč je lektor v oblasti projektového riadenia s vyše 20 ročnou praxou. V rokoch 2006 – 2012 pôsobil ako prezident Spoločnosti pre projektové riadenie na Slovensku. Je zakladateľom bezplatných znalostných portálov www.managerport.skwww.managerport.com (vyše 850 príspevkov). Medzi jeho publikačné aktivity patrí kniha UZDA NA PROJEKT a sada štyroch kníh pre rozvoj detí www.kamkacik.sk. Rudolf prednášal na seminároch (Viedeň, Zürich) a na svetovom kongrese IPMA (Rotterdam). V súčasnej dobre pracuje ako odborný konzultant a lektor v spol. 2BCognitus.

Intenzívny akceleračný program startupov (IAP)  je organizovaný v rámci projektu „Rozvoj ekosystému inteligentných inovácií v regióne východného Slovenska na báze pilotnej realizácie intenzívneho programu akcelerácie podnikania“ (EAST) a je finančné podporený dotáciou zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci výzvy SRIN č. 6/2021 vyhlásenej Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky.