Pripravte si vlastné „problémy“ a príďte ich predebatovať s marketingovým expertom Petrom Šoltésom

Kedy?

Kde?

Názov: Pripravte si vlastné „problémy“ a príďte ich predebatovať s marketingovým expertom Petrom Šoltésom
Kedy? 18. február od 14:00
Kde? Online a UVP TECHNICOM 001/002

Program workshopu

S lektorom Petrom Šoltésom budete mať možnosť diskutovať v širšom fóre, spoločne s ďalšími startupami o Vašich problémoch nielen z oblasti marketingu alebo podnikania ale všeobecne, o problémoch, ktorých riešenie nie je jednoznačné. „Prineste“ do diskusie Vaše témy – problémy a spoločne s ďalšími účastníkmi stretnutia budeme analyzovať Vaše nápady, problémy či metódy riešenia takýchto problémov. Tento workshop je vhodný aj na prediskutovanie a follow-up tém, ktoré ste riešili na predošlých workshopoch. Zabudli ste na niečo z nich, neviete ako to aplikovať alebo vám niečo nesedí? Príďte na diskusiu.

Metodika

Tento workshop nie je organizovaný formou prezentácie, práve naopak. Celým jeho cieľom je riešiť konkrétne problémy v oblasti podnikania, marketingu a získavania poznatkov z ostatných workshopov. Workshop začne tým, že ktokoľvek môže odprezentovať svoj problém alebo nejasnosť z posledných workshopov. Lektor diskusiu nasmeruje, no v rámci posúvania sa navzájom bude vyzývať ostatných, aby povedali svoj názor ako by danú situáciu riešili. Lektor bude v tejto časti pôsobiť predovšetkým ako facilitátor diskusie.

Cieľ

Otvoriť a v skupine podobne zmýšľajúcich ľudí s rôznymi skúsenosťami diskutovať problémy, na ktoré inokedy nebol priestor alebo sa s nimi subjekt dlhšie stretáva a nevie si rady.

Pre účasť je potrebná registrácia: 

REGISTRÁCIA

Registrovaným účastníkom bude zaslaný link na pripojenie

Osobné účasť: budú prebiehať v priestoroch UVP TECHNOCOM – konferenčná miestnosť 001-002, Nemcovej 5, Košice.

Lektor:

Peter Šoltés začínal v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače a dnes radí v marketingu firmám od začinajúcich start-upov po medzinárodné korporácie. Vedie firmu Promiseo už viac ako 10 rokov a firma za ten čas získala ocenenia ako Google Premier Partner, Deloitte Technology Fast 500 EMEA, rôzne ocenenia za konkrétne kampane a Peter získal ocenenie Forbes 30 pod 30. Vo firme vedie tím 50 ľudí a ako osoba má tiež podiel v niekoľkých ďalších firmách.

Stretnutie bude prebiehať  v HYBRIDNOM móde (osobná účasť – OTP režim a on-line mod). V on-line mode je potrebné mať zapnutú kameru!

Intenzívny akceleračný program startupov (IAP)  je organizovaný v rámci projektu „Rozvoj ekosystému inteligentných inovácií v regióne východného Slovenska na báze pilotnej realizácie intenzívneho programu akcelerácie podnikania“ (EAST) a je finančné podporený dotáciou zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci výzvy SRIN č. 6/2021 vyhlásenej Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky.