Prezentačné majstrovstvo

Kedy?

Kde?

Názov: Prezentačné majstrovstvo (Ako spraviť z ustrice perlu?) – interaktívny workshop s praktickým tréningom prezentačných zručností a ukážkami modernej business etikety

Pre účasť na podujatí je potrebná registrácia.

Lektor: Ing. Peter Rusiňák, PhD.

Peter je spoluzakladateľom Centra severoamerických štúdií (CNAS) na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde do leta 2016 pracoval na pozícii výkonného riaditeľa. Vo svojej kariére však dlhodobo pôsobí ako most medzi akademickým a korporátnym svetom, je veľkým podporovateľom prepájania univerzít s firmami a mimovládnymi inštitúciami. Aktuálne zastáva pozíciu „policy officer“ v Americkej obchodnej komore (AmCham). Venuje sa tréningom v oblasti komunikácie, mäkkých zručností, biznis etikety a kariérového poradenstva.

Miesto: UVP TECHNICOM, miestnosť 001-002


KOMU JE WORKSHOP URČENÝ?

– startupisti, študenti, čerství absolventi, nadšenci podnikania a prezentovania

ŠTRUKTÚRA

Účastníci dostanú odpovede na zvedavé otázky, ako napr.:

  • Kto ste? Čo robíte? Prečo by ma to malo zaujímať?
  • Prečo musím ovládať svoje komunikačné a prezentačné zručnosti? (emócia)
  • Prečo aj v biznis etikete platí „iný kraj, iný mrav“? (prispôsobenie a znalosti)
  • Prečo mám iba 3 sekundy na vytvorenie prvého dojmu?
  • Prečo som z hovoreného slova schopný vnímať max. 10 %? (ľudský mozog)

OBSAH

Stalo sa Vám niekedy toto?

Vy: „Páči sa Vám náš produkt (služba)?“
Klient: „Áno.“
Vy: „Je tento produkt (služba) pre Vás prínosom?“
Klient: „Určite.“
Vy: „Považujete cenu produktu (služby) pre Vás za primeranú?“
Klient: „Samozrejme.“
Vy: „Môžeme teda podpísať dohodu?“
Klient: „Hmmm, musíme si to ešte premyslieť….“

Chcete vedieť, kde sa stala chyba a prečo máte iba 7 sekúnd na to, aby ste svojho biznis partnera zaujali? Máte niekedy pocit, že ste spravili všetko správne a napriek tomu nevidíte výsledok? Prezentačné majstrovstvo nie len výsadou TED speakrov! V biznise sú dôležité emócie, ktoré vyvoláte svojim správaním a prejavom – verbálnym či neverbálnym, premysleným či podvedomým, cieleným či náhodným. Prezentovanie v spojení s biznis etiketou Vám poskytuje množstvo nástrojov na „manažovanie emócií“ a je Vašou oporou v každom okamihu. Pripravili sme pre Vás workshop zacielený na manažovanie emócií a skrotenie nesprávnych návykov pri prezentácii Vašich myšlienok, produktov či služieb. Budete mať možnosť vyskúšať si o.i. aj elevator pitch s priamym feedbackom od trénera a publika a odniesť si skúsenosť, ako „môžete z ustrice spraviť biznisovú perlu“.