Pozývame na EDIH Twister Česko-Slovensko

Kedy?

Kde?

Novinky v umelej inteligencii, nové prístupy v kybernetickej bezpečnosti, nové výrobné technológie, digitálne inovácie v zdravotníctve… A to všetko s jediným cieľom: napomôcť úspešnej digitálnej transformácii malých a stredných firiem alebo verejných organizácií!

Sextet českých Európskych centier pre digitálne inovácie (EDIH) vyráža tento rok do blízkeho pohraničia, prepája sa s miestnymi partnermi a pozýva k spolupráci svoje zahraničné náprotivky. Tento rok dva dni pred začiatkom leta sa EDIH CIH (Cybersecurity Innovation Hub), EDIH ČVUT, EDIH Ostrava, EDIH DIGIMAT, EDIH Brain4Industry a EDIH NEB spoločne vydávajú na Slovensko, aby tam spolu so slovenskými partnermi pokračovali v tohtoročnom cyklus prednášok, diskusií, praktických ukážok a praktických ukážok so svojimi susedmi!

Je nám potešením, že naše pozvanie na akciu prijal kvartet EDIHov slovenských – EDIH Expandi 4.0, EDIH SKAI, EDIH Cassovia a EDIH CIH (Centrum inovatívneho zdravotníctva).

Budete počuť novinky o technologicky zameraných službách v oblasti kyberbezpečnosti a umelej inteligencie, dozviete sa, do akých vzdelávacích aktivít sa môžete zapojiť a ktoré konzultačné služby v oblasti podpory prístupu k financovaniu procesov digitálnej transformácie aj v ďalších oblastiach Vám zastúpené EDIHy aj zastúpenie siete Enterprise Europe Network v oboch krajinách ponúkajú. Zoznámite sa s konkrétnymi firmami a inštitúciami, ktoré ich služby už využili alebo majú záujem o spoluprácu v česko-slovenskom kontexte a stretnete nových partnerov. A to z oboch strán česko-slovenskej hranice!