Leto 2021 s alianciou Ulysseus

Kedy?

Kde?

Ste  pripravení  užiť  si  leto  čo  najlepšie?  Prežite  ho s alianciou   Ulysseus,   objavte   nové   miesta,   kultúry a spoznajte nových priateľov.

Spoločnou víziou aliancie Ulysseus je stať sa skúsenou a atraktívnou Európskou univerzitou. Vďaka intenzívnej spolupráci medzi všetkými partnerskými univerzitami sa snažíme posilniť hladkú a klimaticky zodpovednú mobilitu. Ako študent máte možnosť získať odborné znalosti nielen na jednej, ale na šiestich inštitúciách.

V roku 2021 majú študenti aliancie možnosť zúčastniť sa od júna do augusta prvého Leta s alianciou Ulysseus. Ponuka aktivít zahŕňa virtuálne a fyzické kurzy z rôznych vedeckých oblastí vedené expertmi z komunity aliancie Ulysseus. Jedná sa o kurzy (v angličtine) na aktuálne témy (vrátane problematiky podnikania), rôzne jazykové školenia – vhodné pre
každého.

Tak na čo čakáte?

Kontaktujte svojho akademického koordinátora a zistite, ako môžu byť kredity získané počas Leta s alianciou Ulysseus uznané na vašej domácej univerzite. Na linkách nižšie nájdete aktuálnu ponuku letných kurzov aliancie, vrátane ich dátumov a termínom, ako aj registráciu na nich.

Keďže kurzy sa budú pravidelne aktualizovať, pravidelne kontrolujte naše webové stránky. Zostaňte naladení a zdvihnite plachty!

Jún

Júl

August

Kontaktná osoba:  Ing. Katarína Valentová, Úsek zahraničných vzťahov a mobilít TUKE, +421 55 602 2135, katarina.valentova@tuke.sk