Investor pitch

Kedy?

Kde?

Naučte sa ako vytvoriť prezentáciu pre investorov. Povieme vám o našich skúsenostiach s investormi a čo od vás čakajú, že im poviete. Nie len to, ale aj ako to prezentovať. Dostanete návod ako zvýšiť svoje šance pri získavaní investícii pre svoj startup.

Michal Kuchta – Ako marketingový manažér zabezpečoval marketing pre korporátnych klientov i úspešné startupy, kde získal množstvo cenných skúseností. Najviac zo všetkého ho však baví branding, obsahový marketing a storytelling.

Po práci sa naopak rád venuje ručnej stolárčine. O hoblíkoch, pílkach a rybinových spojoch vám bude spokojne rozprávať aj hlboko do noci.

Richard Rovinský – Buduje tímy a tímovú kultúru vo firmách. Ako human resources hacker pracuje s firmami a jednotlivcami v rôznych odvetviach priemyslu na ich talent manažmente a náborovom procese. Jednoducho povedané mením skupiny ľudí na fungujúce tímy. Medzi mojich zákazníkov patria ako tuzemské a medzinárodné spoločnosti (Tieto, Deutsche Telekom Slovakia, RWE, Ceragon, Austin Detonator, NESS, LafargeHolcim), tak aj verejné inštitúcie (Magistrát Mesta Košice, Magistrát mesta Ostrava, a iné).