IBM hack!

Kedy?

IBM hack!

28. októbra 2019 - 29. októbra 2019

Kde?

IBM hack!

UVP TECHNICOM Němcovej 5 Košice,

Čo vás čaká

Máte radi výzvy? Je hacker vaše druhé meno? Chcete ukázať, čo viete? Alebo si len zasúťažiť. V tom prípade prídite na IBM hack! Výzvy, ktoré na vás čakajú sú postavené na konkrétnej potrebe našich partnerov. Dostanete dopredu dáta a tutorialy k platforme, na ktorej môžete hackovať. S dress kódom si nemusíte lámať hlavu a občerstvenie bude zabezpečené. Najhúževnatejší jedinci budú môcť pracovať aj cez noc (spacák si prineste :)).

Vytvorte tím 3 až 5 ľudí a vymyslite si názov tímu. Každý člen tímu sa zaregistruje a do poznámky dá ten istý názov tímu a zvolí si tú istú výzvu.

Výzvy:
1. Zachráňte vtáctvo – prevencia úmrtí vtáctva zásahom prúdu na drôtoch elektrického vedenia vďaka monitoringu stavu ochranných prvkov.
2. Kontrola vegetácie – kontrola vzdialenosti vegetácie od vodičov s využitím laserových skenerov (LIDAR) umiestnených na dronoch.
3. Efektívne výťahy – efektívna prevádzka sústavy výťahov vďaka analýze dát – optimálne prideľovanie a využívanie kapacity, minimalizácia času prepravy najmä v ranných a obedňajších špičkách.
4. Sexy reporting – ukáž, ​​že to ide aj pekne. Navrhni reporting pre okamžité manažérske rozhodovanie v ŠKODA AUTO.

Registrácia a viac informácií tu.