Digitálny marketing na sociálnych sieťach

Kedy?

Kde?

Webinár je organizovaný v rámci akceleračného programu startupov v Startup centre a Inkubátore TUKE. Zúčastniť sa ho môžu však aj ďalší záujemci o problematiku marketingu, predovšetkým študenti a zamestnanci TUKE, ale aj záujemci zo strany verejnosti.

Obsah webinára:

Webinár je venovaný problematike on-line marketingu s dôrazom na využívanie sociálnych sietí pre účely marketingu.

Vieš ako správne písať texty na sociálnych sieťach? Pri množstve zdieľaného obsahu je v

dnešnej dobe copywriting potrebnejší, než kedykoľvek predtým. Spoločne si ukážeme, ako správne písať príspevky na sociálnych sieťach a reklamné texty vôbec, na čo sa zamerať a naopak, čomu sa vyvarovať.

Lektor: 

Samuel Biroš: „Svet online reklamy ma oslovil už na strednej škole a odvtedy ma nepustil. Momentálne pracujem ako Online Marketing Specialist v Promiseo, najväčšej online marketingovej agentúre na východ od Bratislavy. Špecializujem sa na sociálne médiá, primárne Facebook, Instagram a LinkedIn, performance kampane na týchto kanáloch, tvorbe obsahu a správe social účtov. Medzi mojich klientov patrí napríklad aj HC Košice, Letisko Košice alebo IT gigant Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia.

Rád sa vždy učím niečo nové, a to nielen vo sfére online marketingu. Som presvedčený o tom, že človek by sa v živote nemal nudiť. Naopak, je nesmierne dôležité stále rozvíjať svoj potenciál“.

Informáciu o pripojení sa na Webinár získate po registrácii.