Digitálny marketing na sociálnych sieťach

Kedy?

Kde?

Digitálny marketing na sociálnych sieťach

Vieš ako správne písať texty na sociálnych sieťach? Pri množstve zdieľaného obsahu je v dnešnej dobe copywriting potrebnejší, než kedykoľvek predtým. Spoločne si ukážeme, ako správne písať príspevky na sociálnych sieťach a reklamné texty vôbec, na čo sa zamerať a naopak, čomu sa vyvarovať.

Lektor – Samuel Biroš

Svet online reklamy ma oslovil už na strednej škole a odvtedy ma nepustil. Momentálne pracujem ako Online Marketing Specialist v Promiseo, najväčšej online marketingovej agentúre na východ od Bratislavy. Špecializujem sa na sociálne médiá, primárne Facebook, Instagram a LinkedIn, performance kampane na týchto kanáloch, tvorbe obsahu a správe social účtov. Medzi mojich klientov patrí napríklad aj HC Košice, Letisko Košice alebo IT gigant Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia.

Rád sa vždy učím niečo nové, a to nielen vo sfére online marketingu. Svoj voľný čas vypĺňam napríklad aj spravovaním vlastného neobjektívneho športového portálu BROsport.sk. Som presvedčený o tom, že človek by sa v živote nemal nudiť. Naopak, je nesmierne dôležité stále rozvíjať svoj potenciál.