Design thinking pre podnikanie

Kedy?

Kde?

Zvažujete možnosti, ako vytvoriť produkt s menším dopadom na životné prostredie? Máte nápad na ekoinováciu, ale neviete ako začať?  Prinášame vám workshop zameraný na pochopenie metodológie DESIGN THINKING a hlavne jej aplikáciu do praxe.

Lektor Pavol Miroššay z Košice IT Valley vás pasuje do role dizajnéra, ktorý bude spoznávať svojho zákazníka, obchodných partnerov, životný cyklus materiálov a neúmyselné dopady svojej činnosti.
Na tomto workshope nebudete oddychovať. Budete diskutovať, prichádzať s novými myšlienkami a návrhmi riešenia, zhovárať sa s vašimi potenciálnymi zákazníkmi či obchodnými partnermi. Na workshope vám pomôžeme zmeniť spôsob myslenia, klásť správne otázky a začať skúmať nové možnosti.
Obsah workshopu:

  • Oboznámenie sa s metodológiou DESIGN THINKING
  • Zadefinovanie problému
  • Generovanie nápadov
  • Návrh riešenia a jeho testovanie

Workshop je určený pre etablované i začínajúce podniky zoberajúce sa výrobou, dizajnérov a kreatívcov či recyklačné spoločnosti so sídlom v Slovenskej republike.

MAX. POČET ÚČASTNÍKOV WORKSHOPU JE LIMITOVANÝ!
Účasť je bezplatná.


Dovoľujeme si vás upozorniť, že v prípade veľkého počtu záujemcov o podujatie, môžeme uprednostniť žiadateľov, ktorí v registračnom formulári uvedú výzvu/ inováciu s ktorou pracujú a s ďalším riešením ktorej by im workshop mohol napomôcť. V takomto prípade, vás o tom budeme individuálne informovať.

Informacie aj na:  https://www.facebook.com/events/948772472121474/

Registrovať sa je možné tu.