12. kolo súťaže startupov: Máš nápad?

Kedy?

Kde?

Live streaming bude dostupný na: https://archive.tp.cvtisr.sk/livestreams.php?str=168913IK5OMMR750

Ako premeniť zaujímavú myšlienku na startup?

Ak máte zaujímavý nápad, inovatívny projekt, ktorý by ste chceli ďalej rozvíjať a potrebujete na to vhodné podmienky, podporu, tak určite sa prihláste do už 12. kola súťaže inovatívnych nápadov a projektov s názvom „Máš nápad?“ Rozbehni ho s nami!ktorú vyhlasuje rektor Technickej univerzity v Košiciach prostredníctvom Startup centra Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM.

Termin registrácie – do 11. decembra 2020

Samotná súťaž sa bude konať dňa 14.12. 2020 (on-line) v čase od 13.00 do 16.00.

Ako sa prihlásiť do súťaže? Pre prihlásenie sa do súťaže je potrebné vyplniť online formulár na stránke www.startupcentrum.sk, ktorý nájdete v časti Ako sa zapojiť. Vybrané startupy budú mať možnosť využívať motivačné prostredie UVP TECHNICOM. Prostredníctvom špeciálneho pred-inkubačného akceleračného programu „naštartuju“ proces realizácie ich inovatívnych myšlienok – proces premeny myšlienky do komerčne využiteľného produktu alebo služby.

Registrované startupy dostanú informácie ako sa pripojiť a prezentovať svoj projekt on-line. Priebeh súťaže je možné sledovať na: https://archive.tp.cvtisr.sk/livestreams.php?str=168913IK5OMMR750