Vedeli ste, že na to, aby ste zaujali na sociálnych sieťach máte necelé 2 sekundy a na Instagram pribudne za minútu 46 200 nových postov? Aj takúto informáciu sa dozvedeli účastníci zaujímavého workshopu, ktorý bol organizovaný dňa 23.10.2019 v UVP TECHNICOM – v rámci akceleračného programu pobytu startupov v Startup centre TUKE.

Lektorka Andrea Michajlova  – creative director v marketingovej agentúre Promiseo  a taktiež zanietená milovníčka reklamných textov ukázala na reálnych príkladoch, akú silu majú v dnešnej dobe sociálne siete a ako ich môžeme využiť vo svoj prospech.  Rozoberané boli aj témy: ako vyniknúť medzi konkurenciou, reklama na Facebooku a Instagrame, kreatívne formy komunikácie na sociálnych sieťach, pravidlá ktoré musí spĺňať stratégia, práca s cieľovou skupinou, ako správne optimalizovať a vyhodnocovať kampane.

Ďalší plánovaný workshop  Duševné vlastníctvo, nehmotný majetok v podnikaní“ organizovaný pre startupy v rámci akceleračného programu Startup centra sa bude konať  5. 11. 2019.