Trendy na sociálnych sieťach

V rámci akceleračného programu startupov Startup centra UVP TECHNICOM sa konal ďalší zaujímavý workshop s lektorkou Michaelou Starekovou z marketingovej agentúry PPROMISEO.

Workshop bol venovaný aktuálnym trendom v oblasti využívania najpoužívanejších sociálnych sietí pre marketingové účely. Účastníci mali možnosť sa sa oboznámiť s praktickými radami, tipmi a trikami pri tvorbe marketingového obsahu v prostredí sociálnych sietí.

Pozornosť bola venovaná najmä prostrediam Facebook, TikTok a Instagram. Okrem stratégie ako tvoriť hodnotný obsah na sociálnych sieťach, sa lektorka taktiež  podelila so svojimi skúsenosťami – kde hľadať inšpiráciu na tvorbu obsahu, či s akými nástrojmi pri spracovaní obsahu pracovať..

Lektorka: Michaela Stareková

Počas svojej praxe budovala sociálne siete neziskovým organizáciám a tiež viacerým lokálnym aj globálnym značkám. Na sociálnych mediach ju najviac baví neustála dynamika, kreativita a pestrosť, ktoré môže pravidelne aplikovať. Zo sociálnych sieti je jej vášňou najmä Instagram, pre jeho vizuálnosť a nevyčerpateľné množstvo inšpirácie.