Branding je proces tvorenia, šírenia a budovania značky. Rozumieme pod ním hodnotu, vlastnosť a imidž značky. Hlavnou výhodou brandu je, že zákazníci si oveľa rýchlejšie zapamätajú váš produkt. Silná značka pomáha udržať si imidž firmy v mysli svojich potenciálnych zákazníkov. Veľa ľudí vidí značku ako súčasť výrobku alebo služby, ktorá prostredníctvom nej preukazuje svoju kvalitu a hodnotu. Značkový produkt je kvalitnejší.

Toto boli témy on-line workshopu, ktorý bol organizovaný v rámci akceleračného programu pre startupy Startup centra TUKE. Workshop bol vedený skúseným lektorom, kreatívnym nadšencom Pavlom Kušnírom z marketingovej agentúry Promiseo.

Odkaz, ktorý prezentoval lektor účastníkom: „Sociálne siete sú o rýchlosti a trendoch. Ak značka zareaguje pohotovo tak s nápadom vzniká silný marketingový odkaz“.

Lektor: Pavol Kušnír

Kreatívny nadšenec, ideamaker s odvážnymi nápadmi, geek závislý na popkultúre a maniak do herného sveta, ktorý je v reklamnom svete napojený na nekonečný prílev cool vecí, plných obrovskej charizmy a ešte väčšej efektivity.