Ako správne písať texty na sociálnych sieťach?

Aj takýto postup sa dozvedeli účastníci zaujímavého workshopu Digitálny marketing na sociálnych sieťach, ktorý bol organizovaný dňa 2.3.2020 v UVP TECHNICOM.
Workshop bol zameraný  na copywriting . Po teoretickej časti, kde boli predstavené konkrétne rady a tipy na čo sa zamerať a naopak, čomu sa vyvarovať, sa nezabudlo ani na precvičenie praktických zručností. Práve tie sú pre copywritera nevyhnutnou súčasťou jeho práce. V tejto časti si účastníci vyskúšali, aké je to vytvárať pútavý nadpis na propagáciu konkrétneho produktu, ale tiež to, aké náročné môže byť opravovanie cudzích článkov.
Na záver sa všetci dobre zabavili pri interaktívnom kvíze zameranom na gramatiku, azda najväčšieho strašiaka copywritera.

Lektor – Samuel Biroš, ktorého svet reklamy oslovil už na stednej škole momentálne pracuje ako Online Marketing Specialist v Promiseo, najväčšej online marketingovej agentúry na východe od Bratislavy.

Špecializuje sa na sociálne média, primárne Facebook, Instagram a Linkedln, performance kampane na týchto kanáloch, tvorbe obsahu a správe social.účtov.
Medzi jeho klientov patrí napríklad aj HC Košice, Letisko Košice alebo IT gigant T-Systems Slovakia.