Už dlhšie premýšľaš ako premeníš svoj super biznis nápad na skutočnosť? Nepremrhaj svoju šancu na splnenie si svojho podnikateľského sna. Ak máš super ideu, ale nemáš jasný plán ako zámer premeniť na skutočné podnikanie, my ti s tým radi pomôžeme!

Prihlás svoj nápad do 28. februára 2020 do nášho programu ROZBIEHÁTOR a získaj grant z 18000€ fondu od Accenture, Embraco Slovakia, NAY a Banskobystrického samosprávneho kraja. Využi svoju šancu naplno a registruj sa na https://rozbehnisa.sk/rozbiehator/

Za posledných 8 rokov sme podporili desiatky nápadov a rozdali 100 000€ na podporu mladých talentov. Adamovi Gandžalovi z Mýta pod Ďumbierom sa tiež vďaka Rozbehni sa! splnil včelársky sen. „Rozbehni sa! mi pomohlo z nápadu vytvoriť funkčný prototyp projektu, ktorý rok od spustenia vyzbieral cez 35-tisíc eur pre slovenských včelárov a založil viac ako 250 nových úľov,” prezradil mladý včelár.

Rozbehni sa! odporúča aj Peter Irikovský, zakladateľ spoločnosti Exponea: „Ak začínate s biznisom, zapojte sa do Rozbehni sa!. Umožní vám to vyhnúť sa chybám, na ktorých veľa iných stroskotá.“

Aj ty môžeš začať úplne od nuly. Stačí uveriť tomu, že keď naozaj chceš, dokážeš zrealizovať čokoľvek. Začni ešte dnes na https://rozbehnisa.sk/rozbiehator/.