Ďalší úspech startupov z TUKEŠtudentskú podnikateľskú cenu za rok 2020 získal startup zo Startup centra UVP TECHNICOM, ktorý reprezentoval Erik Kuzma (spoločnosť – URBANO – startup Smart-CityGroup). Zároveň získal aj Cenu BMW za technologický rozvoj a trvalú udržateľnosť.

Slávnostné vyhodnotenie sa začalo panelovou diskusiou s úspešnými finalistami Študentskej podnikateľskej ceny z minulých rokov a to:
D. Matuška absolútny víťaz Študentskej podnikateľskej ceny 2015 s projektom Octago a P. Konrády finalista Študentskej podnikateľskej ceny 2018 s projektom BodyFix technologies (taktiež pôsobil ako člen Startup Centra UVP TECHNICOM).

Finalistom súťaže sa stal aj ďalší startup zo Startup centra UVP TECHNICOM – „Prapti Donáška“, ktorý reprezentovala na súťaži Katarina Bajnoková.

Súťaž „Študentská podnikateľská cena 2020“ organizovala po desiaty  krát na Slovensku dobrovoľná nezisková organizácia Junior Chamber International – Slovakia. Jej cieľom je podporovať chuť mladých ľudí do podnikania a to už od študentov SŠ a VŠ v SR, chuť stále sa vzdelávať, pracovať na sebe, čo sa týka oblasti svojho kariérneho rastu. Organizácia je od roku 2007 oficiálnou pobočkou jednej z najväčších organizácií pre mladých lídrov a mladých podnikateľov na svete – Junior Chamber International so sídlom v USA a s európskym centrom v Berlíne a so zastúpením v 115 krajinách sveta s počtom vyše 200 000 členov. Jedným z prvých projektov, ktorý je organizovaný celosvetovo je projekt „Global Student Entrepreneur Awards“, ktorého národné kolo sa organizuje na Slovensku po desiaty krát pod názvom „Študentská podnikateľská cena 2020“.