Zapojte sa a zabojujte o 60.000 € na svoj experiment.
Zriaďte si účet na portáli pre žiadateľov, preskúmajte dostupné dokumenty.

Od dnešného dňa 15.12.2021 je zverejnená projektová výzva BOWI, vďaka ktorej máte šancu získať 60.000 € na realizáciu Vášho technologického experimentu. Možnosť žiadať o podporu pre Vaše inovatívne projekty (Open Call) je otvorená do 16.02.2022.

Digitálny inovačný hub DIH TECHNICOM organizačne zabezpečuje podporu schémy kaskádových projektov a bude Vás v prípade záujmu ochotne sprevádzať celým procesom žiadosti. Radi Vám poskytneme všetko potrebné poradenstvo a konzultácie nielen počas prípravy žiadosti o podporu, ale  predovšetkým počas samotnej realizačnej fázy, vrátane mentorskej a expertnej podpory.

 

Neobmedzená konzultačná podpora DIH TECHNICOM sú príležitosťou získať financovanie pre Vaše aktivity a dosiahnuť tak reálny progres Vašej spoločnosti v oblasti digitálnych inovácií.

 

Váš záujem prosím potvrďte v tomto dotazníku.

 

V spolupráci s projektovými partnermi pre Vás pripravujeme sériu informačných dní,  webinárov a informačných balíčkov, ktoré Vám pomôžu úspešne požiadať o finančnú podporu:

 

informačný webinár (online) – 17.12.2021 v čase od 10:00

(registrácia už dostupná na tomto linku)

  • v spolupráci s našim partnerom CzechInno z ČR
  • základné informácie, príklady úspešných experimentov

 

slovenský InfoDay (online) – 11.1.2022 v čase od 9:00

(pripravuje sa)

  • organizovaný DIH TECHNICOM
  • príprava návrhov projektových experimentov

 

Komplexnejšie informácie o projekte a nadchádzajúcich podujatiach ako aj všetky potrebné linky budeme zdieľať na webstránke

https://dihtechnicom.tuke.sk/bowi/

a tiež na kanáloch sociálnych sietí

https://www.facebook.com/uvptechnicom/