Innovation Days, každoročne organizované podujatie Európskeho inovačného a technologického inštitútu (EIT), sa uskutoční už 27. novembra v Budapešti a privíta osobnosti regionálneho ako aj európskeho rozmeru z oblasti autonómnych systémov.

Podujatie ponúkne účastníkom okrem príležitosti na networking aj zaujímavý obsah vo forme panelových diskusii a prezentácii pod taktovkou európskych expertov, ktorý predstavia najhorúcejšie trendy digitálnej transformácie v oblasti priemyslu, trhu s technológiami a súvisiacej tvorby verejných politík.

Prierezovou témou podujatia budú autonómne systémy a ich disruptívny vplyv na priemysel v strednej Európe. Diskusiám sa nevyhnú najnovšie trendy ako last-mile delivery a samoriadiace autá. Na tieto témy budú diskutovať zástupcovia akademickej obce, manažéri a zakladatelia úspešných scale-up firiem, národných expertov a tvorcov verejných politík.

Miesto a čas konania

  • Dátum: 27. November 2018, od 11.00 to 16:00
  • Miesto konania: Info Park, Öbölház, Kopaszi gát 1., Budapešť

Registrácia

Web podujatia | Registrácia

O EIT Digital

Zámerom EIT Digital je podporovať digitálne inovácie a podnikanie pomocou iniciatív zameraných na podporu digitalizácie Európy. EIT Digital taktiež podporuje odborné vzdelávanie pre vysokoškolákov a profesionálov pomocou špecializovaných vzdelávacích programov v oblasti digitálnych technológii. V sieti EIT Digital je momentálne viac ako 170 popredných európskych firiem a univerzít. Na Slovensku zastupuje EIT Digital spoločnosť Neulogy v rámci iniciatívy ARISE Europe. 

Článok prevzatý z: innonews.blog