Rezervujte si dátum 10. až 11. mája 2018!

Networkingový event v su uskutoční v Hoteli Atrium vo Vysokých Tatrách. Cieľom podujatia je vytvorenie diskusnej platformy pre podniky a tvorcov legislatívy v oblasti nerastných surovín. Spojte sa s dodávateľmi, spracovávateľmi a odberateľmi nerastných surovín, vymeňte si postrehy a spoločne nájdime cestu k posilneniu spolupráce a inovácie na Slovensku.

V čom je toto podujatie iné?

Súčasťou bude aj praktický workshop, kde bude možnosť vyjadriť názory, prekážky a problémy zainteresovaných strán v oblasti spolupráce a zavádzania inovácií. Cieľom je identifikovať vzájomné prieniky na spoluprácu zúčastnených subjektov za účelom dosiahnutia obojstranných benefitov a zosúladenia aktivít.

Pre koho je podujatie určené?

Podujatie je prioritne určené pre podnikateľov pozdĺž celého reťazca nerastných surovín, tiež pre verejné inštitúcie, výskumníkov, akademikov aj jednotlivcov.

Rokovací jazyk je slovenčina a angličtina. Účasť na podujatí je bezplatná!

Ako sa registrovať?

Pre potvrdenie účasti je potrebná registrácia na registračnom linku: https://www.lyyti.fi/reg/high-tatras-2018Počet miest je limitovaný, preto je potrebné zaregistrovať sa čo najskôr.

Poznámka: V prípade, že máte záujem o ubytovanie v hoteli Atrium, je potrebné prečítať si informácie pri vypĺňaní registrácie a postupovať podľa pokynov. Venujte prosím pozornosť aj možnosti zúčastniť sa sprievodného programu v Belianskej jaskyni.

Registrujte sa teraz!