Webinár – Ako transformovať firmu na firmu s exponenciálnym rastom

Prečo niektoré firmy rastú 10x rýchlejšie, lacnejšie a efektívnejšie ako iné? Ste jednou z exponenciálne rastúcich firiem, alebo by ste takou chceli byť?

Inšpirujte sa exponenciálne rastúcimi spoločnosťami, ktoré sa stali kľúčovými hráčmi na trhu v tom svojom sektore. Nezáleží na tom, či ste malá, stredná alebo veľká firma, každá si v nich nájde inšpiráciu na zlepšenie.

Čo je exponenciálne rastúca organizácia/spoločnosť/firma?
V podstate exponenciálne rastúca organizácia je taká spoločnosť/firma, ktorá rastie nadpriemernou rýchlosťou – až desaťkrát rýchlejšie ako porovnateľné spoločnosti v danom sektore – a dokáže to s podstatne menším množstvom zdrojov, s výrazne nižšími nákladmi aj nižším počtom ľudí a to predovšetkým vďaka novým formám organizácie a využívaniu nových, najmä digitálnych a prelomových technológií. Teda darí sa jej vďaka šikovnosti svojich ľudí, ktorí vedia využívať digitálne technológie a nie využívaním podvodníckych praktík.

Exponenciálne organizácie sú synonymom digitálnej transformácie a štvrtej priemyselnej revolúcie. Spoločnosti ako Amazon, Uber, Airbnb, WAZE, Spotify, TEDx, či Netflix dnes rastú na trhu exponenciálne, pričom začínali ako každý podnikateľ len s myšlienkou, ktorú spojili s aktuálnymi technológiami a využili prebytok na trhu (napr. Uber prebytok šoférov a áut, AirBnb prebytok prenajímateľných izieb a nehnuteľností).

Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM Vás pozýva v rámci akadémie vnútrofiremného rastu Ako NALADIŤ firmu na RAST a pracovať MENEJ na školenie s tematikou Ako transformovať firmu na firmu s exponenciálnym rastom.

Termín a miesto konania 
9.12.2022 on-line, odkaz na pripojenie bude zaslaný na vami uvedený email pri registrácii

Program:

10:00 – 12:00

(Ne)predvídateľná exponencialita vo firmách

 

Technológie menia svet a podnikateľské modely

 

6 dimenzií technologickej disrupcie

 

11 charakteristík exponenciálne rastúcich firiem a organizácií

 

ExO Canvas, ExO Sprint, nové (business) podnikateľské modely

O lektorke
Mária Radvanská sa venuje poradenstvu a rozvoju podnikateľských subjektov takmer 20 rokov. Je prvou a jedinou medzinárodne certifikovanou ExO ambasádorkou (ambasádorkou pre exponenciálne rastúce organizácie). Identifikuje bariéry rozvoja a pomáha podnikateľom nájsť cestu ako ich prekonať. Od firiem však očakáva aktívny prístup, pretože len v úzkej súčinnosti ľudí danej firmy a s podporou vedenia je možné aj zdanlivo nemožné. Ľudia sú zárukou toho, že zmena bude trvalá. Najviac ju inšpiruje výrok – čo firma nedokáže, ľudia zvládnu.

Cieľová skupina
Akadémia vnútrofiremného rastu je určená predovšetkým majiteľom a výkonným riaditeľom firiem, ako aj manažérom či riadiacim pracovníkom s rozhodovacími právomocami, ktorí majú ambíciu pomôcť firme výrazne rásť. Rozhodnutie pre RAST je strategickým rozhodnutím a firmu je potrebné na neho dôkladne naladiť. Pri správnom naladení bude majiteľ pracovať oveľa menej a získa viac času pre seba, rodinu, svoje koníčky.

Prihláška
Prihlásiť sa je možné vyplnením on-line prihlášky do 9.12.2022, 8:00 hod.

Kontakt
een@uvptechnicom.sk, Tel. číslo: +421 55 602 3661, 0918 734 605