VIII Solar Energy Business Mixer | B2B stretnutia

Nepremeškajte príležitosť porozprávať sa priamo s budúcim obchodným partnerom! Kooperačné podujatie v rámci VIII Solar Energy Business Mixer je určené pre všetky subjekty z fotovoltického priemyslu v každej fáze dodávateľského reťazca. Prihlášky do 29. mája 2024.

Dátum konania: 27. – 29. 5. 2024
Miesto konania: Varšava, Poľsko + on-line
Prihláška: https://viii-solar-energy-business-mixer.b2match.io/signup
Web stránka podujatia: https://viii-solar-energy-business-mixer.b2match.io/

Kooperačné podujatie bude prebiehať v hybridnej forme. Stretnutia na mieste sa budú konať počas kongresu PV 2024, ktorý organizuje Poľská fotovoltická asociácia (DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw, Skalnicowa 21, 04-797 Varšava). Online stretnutia sú naplánované na nasledujúce dva dni.

B2B stretnutia sú venované podnikateľom a organizáciám pôsobiacim v oblasti fotovoltiky. Spoločnosti vytvárajúce dodávateľský reťazec, t. j. výrobcovia komponentov, servisné spoločnosti, konzultanti, stavebníctvo, predaj energie a služby, Fabs & Equipments, Material & Components, Silicon & Cells, Modules, Systems, BOS spoločnosti sú obzvlášť vítané.

Organizácia podujatia:

  • 27. mája 2024 – onsite stretnutia
  • 28. mája 2024 – online stretnutia
  • 29. mája 2024 – online stretnutia

Účasť na podujatí je bezplatná, ale registrácia povinná.

 

Pri vypĺňaní prihlášky si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako vašu podpornú inštitúciu. Nezabudnite na vyplnenie tzv. Marketplace. Následne vašu prihlášku skontrolujeme a potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk