Ranná káva: Výzvy z Plánu obnovy

Pripravujeme pre vás ďalšie neformálne podujatie s názvom Ranná káva – tentoraz na témy aktuálne zverejnených zámerov výziev z Plánu obnovy. Pozrieme sa bližšie na to, čo nás v najbližšom období čaká a čo je už teraz známe – aké výzvy môžeme očakávať, kto sa do nich bude môcť zapojiť a koľko financií bude možné získať. Budeme sa na vás tešiť či už osobne v Košiciach v UVP Technicom alebo online a to vo štvrtok, 8. februára o 9:00 hod.

Čo sa dozvieš?

Na káve si predstavíme zámery výziev Plánu obnovy, ktoré už na svojom webe zverejnila VAIA. Naše dodatočné komentáre budú zamerané na podnikateľov a diskusia v prípade nejasností, vlastných skúseností a názorov účastníkov či otázok je samozrejme vítaná.

Keďže výzvy ešte nie sú zverejnené, nemáme ešte dostatok informácií k presným podmienkam. Podľa zverejnených zámerov však máme dostatok informácií na naplánovanie aktivít, ktoré by sme chceli financovať.

Kedy a kde?

Stretneme sa v budove Technicomu v areáli Technickej univerzity v Košiciach na Nemcovej 5 v miestnosti 003 na prízemí. Kávu a malé občerstvenie zabezpečíme. Ak neprídete osobne, určite sa zúčastnite aspoň online.

Čakáme ťa vo štvrtok, 8. februára 2023 o 09:00 hod.

Registrácia

Nezáleží, či prídete osobne alebo online, v každom prípade sa zaregistrujte na tomto odkaze. Registrácia bude otvorená do dňa konania (8. február) do 8:00 hod.

Ak zvolíte online účasť, pripájací link vám zašleme krátko pred samotným podujatím. V prípade otázok sme tu pre vás na adrese een@uvptechnicom.sk.

Podujatie organizujú Online magazín a podcast grant UP, Sieť Enterprise Europe Network a Univerzitný vedecký park Technicom.

 Obsah pripravený v spolupráci s portálom grantup.sk