Open4Business International B2B Matchmaking 2024

Partneri siete Enterprise Europe Network vám už po ôsmykrát prinášajú matchmakingové podujatie Open4Business, ktorého cieľom je nadviazať spojenie medzi inžinierstvom, strojárskym a elektronickým priemyslom, s dôrazom na spoluprácu v oblasti výroby a distribúcie, spolu so skúmaním medziodvetvových otázok, ako sú automatizácia, umelá inteligencia, udeľovanie licencií a export.

Dátum konania: 18. – 19. 4. 2024
Miesto konania: Pécs, Maďarsko

Prihláška: https://www.b2match.com/e/open4business-international-b2b-matchmaking-2024/sign-up
Web stránka podujatia: https://www.b2match.com/e/open4business-international-b2b-matchmaking-2024

Matchmakingové podujatie sa koná pri príležitosti 18. ročníka Pollack Expo (miesto stretnutia univerzít, priemyslu a strojárstva), ktoré organizuje Fakulta strojárstva a informačných technológií Univerzity v Pécsi.

Kľúčové sektory:

  • Inžinierstvo;
  • Strojársky priemysel;
  • Elektronika;
  • Automatizácia;
  • Vytváranie klastrov.

Všetci zaregistrovaní účastníci majú bezplatný vstup aj na priemyselný veľtrh. Ako postupovať v prípade záujmu o matchmaking sa dozviete na tomto odkaze.

Pri vypĺňaní prihlášky si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako vašu podpornú inštitúciu. Nezabudnite na vyplnenie tzv. Marketplace. Následne vašu prihlášku skontrolujeme a potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk