Obchodné stretnutia počas EU Techbridge (online)

Pôsobíte v oblasti energie a vody? Máte inovatívne riešenia alebo záujem zapojiť sa do výziev v týchto oblastiach? Hľadáte partnerstvá na severoamerickom alebo európskom trhu v spomínaných sektoroch?

Enterprise Europe Network (EEN) vás pozýva na kooperačné podujatie EU Techbridge matchmaking, Severná Amerika – EÚ so zameraním na energie a vodu, ktoré odštartuje webinárom 9. februára 2023. Prihlášky do 9. februára 2023.

Dátum konania: 9. – 23. 2. 2022
Miesto konania: on-line
Registrácia otvorená do: 9.2.2023
Prihláška: https://eu-techbridge-matchmaking.b2match.io/signup
Web stránka podujatia: https://eu-techbridge-matchmaking.b2match.io/home

Webinár „Obchodné príležitosti na severoamerických trhoch s vodou a energiou“ je úvodným seminárom virtuálneho stretnutia. Počas webinára sa dozviete o obchodných príležitostiach v Severnej Amerike v oblasti vody a energie. Okrem toho sa MSP z EÚ podelia o svoje skúsenosti s podnikaním v Severnej Amerike.

Dôležité: Webinár sa nebude konať prostredníctvom platformy B2match. Na webinár vám bude zaslaný samostatný odkaz.

Organizácia podujatia:

Podujatie organizujú partneri projektu EÚ Techbridge v spolupráci s Enterprise Europe Network. Projekt EU Techbridge spája inovatívne európske malé a stredné podniky s koncovými užívateľmi/korporátmi so sídlom v Severnej Amerike, ktorí hľadajú inovatívne riešenia v oblasti vody a energie.

Účasť na webinári a virtuálnom matchmakingu je bezplatná. Registrácia je však povinná. Po kliknutí  na políčko „Register now“ budete automaticky zaregistrovaný na webinár a matchmaking. Pri vypĺňaní prihlášky si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako Vašu podpornú inštitúciu. Následne Vašu prihlášku obratom radi potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk