Obchodné stretnutia počas EnergyWeek vo Fínsku

EnergyWeek 2023 Matchmaking

Pozývame vás na kooperačné podujatie zamerané na obnoviteľné zdroje energie, inteligentnú energiu, energiu z plynu a skladovanie energie. Prihlášky do 24. marca 2023.

Dátum konania: 21.-.24.3.2023
Miesto konania: Vaasa, Fínsko
Registrácia otvorená do: 24.3.2023
Prihláška: https://energyweek-2023-matchmaking.b2match.io/signup
Web stránka podujatia:
https://energyweek-2023-matchmaking.b2match.io/home

Každoročný EnergyWeek organizovaný vo Fínskom meste Vaasa je najväčším energetickým klastrovým podujatím v severských krajinách, ktoré sa zameriava na obnoviteľné zdroje energie, inteligentnú energiu, energiu z plynu a skladovanie energie. Medzi zaujímavé témy patrí digitalizácia, batérie a skladovanie, obehové hospodárstvo, inteligentné mestá budúcnosti, regulácia energetiky, obchod a inovácie.

Sieť Enterprise Europe Network organizuje počas týždňa EnergyWeek bezplatné kooperačné podujatie s fyzickou účasťou. Obchodných stretnutí sa môžu zúčastniť spoločnosti a odborníci zo všetkých odvetví energetického priemyslu.

Spoznajte nových potenciálnych obchodných a technologických partnerov! Zúčastnite sa vopred naplánovaných 20-minútových stretnutí, ktoré si naplánujete sami. Osobné stretnutia sa budú konať na 4. poschodí radnice mesta Vaasa.

Organizácia podujatia

  • Účasť je bezplatná, registrácia povinná.
  • Na ostatné podujatia EnergyWeek je potrebná samostatná registrácia.

Pri vypĺňaní prihlášky si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako Vašu podpornú inštitúciu. Následne Vašu prihlášku obratom radi potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk