Matchmakingové podujatie Meet the Buyers Stavebníctvo, strojárstvo a udržateľná energia

Partneri siete Enterprise Europe Network vás pozývajú na matchmakingové podujatie Meet the Buyers so zameraním na stavebníctvo, strojárstvo a udržateľnú energiu, ktoré sa uskutoční 9. februára 2024 v Írsku. Prihlášky do 8. februára 2024.

Dátum konania: 9.2.2024
Miesto konania: Daingean, Írsko + online
Registrácia otvorená do: 8.2.2024
Registrácia: https://www.b2match.com/e/enterprise-europe-network-sustainable-construction/sign-up
Web stránka podujatia: https://www.b2match.com/e/enterprise-europe-network-sustainable-construction

Na hybridnom podujatí sa zúčastní množstvo najinovatívnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností z Írska či Európy, pôsobiacich v oblasti čistých energií, udržateľného stavebníctva a pokročilého strojárstva.

Program podujatia bude kombinovať plenárne zasadnutia, na ktorých sa budú skúmať nové príležitosti v odvetví existujúce v Európe a v Spojenom kráľovstve, a stretnutia v rámci B2B „Meet the Buyer“, na ktorých sa stavebné, strojárske a udržateľné energetické spoločnosti priamo spoja s nákupcami.

Podujatie je vhodné pre mikropodniky, malé a stredné podniky a veľké podniky, ktoré aktívne hľadajú nové možnosti predaja a vývozu s kupujúcimi z Írska a celej Európy.

Prečo sa zúčastniť?

  • OBCHODNÉ PRÍLEŽITOSTI: Podujatie poskytuje skvelú príležitosť stretnúť sa a nadviazať kontakt s inovatívnymi spoločnosťami a poprednými nákupcami, ktorí sú pripravení obchodovať v roku 2024.
  • PRESKÚMAJTE NOVÉ PRODUKTY A SLUŽBY: Podujatie predstaví najlepšie inovatívne írske spoločnosti, ktoré aktívne hľadajú nových obchodných partnerov na medzinárodných trhoch pre svoje špičkové svetové výrobky a služby.
  • BUDOVAŤ POVEDOMIE O ZNAČKE: Ak ste majiteľom firmy alebo podnikateľom, účasť na podujatí môže byť skvelým spôsobom, ako budovať povedomie o značke u nákupcov z trhov EÚ a Spojeného kráľovstva.
  • ZDIEĽANIE VEDOMOSTÍ: Na podujatí vystúpia odborní rečníci, ktorí sa podelia o svoje postrehy a poznatky o nových trendoch v týchto rozvíjajúcich sa odvetviach. Získajte prístup k týmto osobám a učte sa z ich skúseností a názorov.

Osobné aj online stretnutia budú prebiehať v čase 11:00-13:00hod. a 14:20-16:45hod.

Program celého podujatia nájdete TU.

Účasť na B2B podujatí je bezplatná.

Zaregistrujte sa na podujatie, vytvorte si profil a pri jeho vypĺňaní si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako vašu podpornú inštitúciu. Nezabudnite na vyplnenie tzv. Marketplace. Následne vašu prihlášku obratom radi potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk