Life Sciences Partnering 2023

Enterprise Europe Network a Standortagentur Tirol pozývajú zainteresované strany pôsobiace v oblasti biologických vied a biomedicínskeho inžinierstva na kooperačné podujatie, ktoré sa uskutoční v rámci Life Sciences Partnering 2023.

Dátum konania: 19.10.2023
Miesto konania: Innsbruck/online
Registrácia otvorená do: 19.10.2023
Prihláška: https://life-science-partnering-2023.b2match.io/signup
Web stránka podujatia: https://life-science-partnering-2023.b2match.io/page-3341

Medzinárodný veľtrh Life Sciences Partnering 2023 v Innsbrucku vytvára priestor pre inovatívne nápady z oblasti vedy a priemyslu. Kooperačné podujatie vám prináša priestor, kde v priebehu 20 minút dokážete nadviazať nový kontakt s potenciálnym obchodným/technologickým či výskumno-vývojovým partnerom.

Ako postupovať?

Zaregistrujte sa na b2match platforme podujatia, vytvorte profil vašej spoločnosti, nezabudnite na vyplnenie „Marketplace“ a vyberte TUKE ako Vašu podpornú inštitúciu v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“. Ďakujeme. Po vašej registrácii vám bude profil aktivovaný. Následne si môžete prezerať profily zaregistrovaných účastníkov a žiadať ich o stretnutia.

Táto aktivita je financovaná Európskou komisiou a v rámci tejto aktivity sa vyžaduje spätná väzba o vašej účasti. Preto vás žiadame, aby ste vášmu „Support office“ oznámili všetky nadviazané spolupráce, ktoré uzavriete s inými účastníkmi kooperačného podujatia (aj mimo tejto platformy). Tieto informácie budú považované za dôverné.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk