Kooperačné podujatie #ILAconnectandmeet – letecký priemysel

Pozývame vás na kooperačné podujatie #ILAconnectandmeet, ktoré sa uskutoční v rámci veľtrhu ILA Berlin so zameraním na letecký priemysel. Prihlášky do 6. júna 2024.

Dátum konania: 5.6. – 7.6.2024
Miesto konania: Berlín, Nemecko
Registrácia: https://ilaconnectandmeet.b2match.io/signup
Web stránka podujatia: https://ilaconnectandmeet.b2match.io/

Európsky letecký veľtrh premení Berlín na medzinárodný letecký uzol. Zástupcovia priemyslu, politici, ozbrojené sily a akademici majú príležitosť sa stretnúť pod mottom #PioneeringAerospace, aby diskutovali o súčasných výzvach a príležitostiach. Vystavovatelia z celého sveta majú príležitosť prezentovať svoj najnovší vývoj, inovatívne riešenia a výskumné projekty týkajúce sa troch kľúčových tém: inovácie, nové technológie a udržateľnosť. 

 

Kooperačné podujatie #ILAconnectandmeet spája vystavovateľov a návštevníkov ILA Berlín z mnohých európskych krajín a celého sveta. Ide o jedinečnú príležitosť nadviazať nové obchodné kontakty, partnerstvá a zmluvy. Stretnutia sa budú konať v Centre medzinárodných dodávateľov (ISC) vo vyhradenom priestore.

Tematické zameranie podujatia: 
•    letectvo,
•    vesmír,
•    pokročilá letecká mobilita,
•    priemyselný dodávatelia,
•    Európska projektová spolupráca,
•    obrana a podpora.

 

Účasť na kooperačnom podujatí je bezplatná. Upozorňujeme, že naplánované stretnutia budú prebiehať výlučne s osobnou účasťou počas dní veľtrhu. Prístup na miesto konania (veľtrh) je možný len s platnou vstupenkou pre návštevníkov. Vstupenky si môžete zakúpiť tu. Ceny vstupeniek sú 49 EUR do 31. marca a 60 EUR od 1. apríla za dennú vstupenku pre obchodných návštevníkov. Pri plánovaní stretnutí navyše nezabudnite, že vstup sa začína o 10:00 hod.“

Zaregistrujte sa na podujatie, vytvorte si profil a pri jeho vypĺňaní si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako vašu podpornú inštitúciu. V profile je dôležité vyplniť tzv. Marketplace. Následne vašu prihlášku skontrolujeme a radi potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

 

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk