GreenTech Days meet Future of Building 2024

Partneri siete Enterprise Europe Network si vás dovoľujú pozvať na medzinárodné kooperačné podujatie GreenTech Days meet Future of Building 2024, na ktorom budú spoločnosti a experti z viac ako 80 krajín spájať témy, produkty a projekty v oblasti zelených technológií a stavebníctva. Prihlášky do 15. apríla 2024.

Dátum konania: 17.-19.4. 2024
Miesto konania: Viedeň, Rakúsko
Registrácia: https://gtdmeetfob2024.b2match.io/signup
Web stránka podujatia:  https://gtdmeetfob2024.b2match.io/page-461

Tematické zameranie podujatia:

  • Životné prostredie – odpadové hospodárstvo, recyklácia, obehové hospodárstvo, premena odpadu na energiu, efektívne využívanie zdrojov, vodné hospodárstvo, zásobovanie vodou, čistenie odpadových vôd, filtračné systémy atď.
  • Energia – vodná energia, veterná energia, solárna a fotovoltická energia, biomasa, biopalivá, bioplyn, tepelné čerpadlá, geotermálna energia, vodík, skladovanie energie atď.
  • Efektívnosť/zelená výstavba – plánovacie služby, architektúra, urbanizmus, stavebné technológie, energeticky účinné budovy, stavebné materiály, izolačné materiály atď.
  • Stavebníctvo/infraštruktúra – najmodernejšie pokroky v oblasti stavebníctva a infraštruktúry, vrátane najmodernejších stavebných materiálov, inovatívne stavebné metódy, plánovacie stratégie zamerané na budúcnosť, integrácia robotiky, stavebné techniky z dreva a drevostavieb, interdisciplinárna spolupráca a mnoho ďalšieho.

Organizácia podujatia:

17.4.2024 – onsite stretnutia
18.4.2024 – online stretnutia
19.4.2024 – online stretnutia

Podujatie sa koná v rámci go-international, spoločnej iniciatívy Rakúskeho spolkového ministerstva práce a hospodárstva a Rakúskej spolkovej hospodárskej komory.

Účasť je bezplatná, ďalšie podmienky účasti nájdete na tomto odkaze.

Zaregistrujte sa na podujatie, vytvorte si profil a pri jeho vypĺňaní si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako vašu podpornú inštitúciu. V profile je dôležité vyplniť časť „Marketplace“. Následne vašu prihlášku skontrolujeme a potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk