Connect Day 2024 – prepájanie startupov a investorov

Connect Day 2024 je hlavným matchmakingovým podujatím ViennaUP’24, ktorého cieľom je prepájať start-upy, korporácie/malé a stredné podniky a investorov. Prihlášky do 28.5.2024.

Dátum konania: 4.6.2024
Miesto konania: Viedeň, Rakúsko
Prihláška: https://www.connectday.at/signup
Web stránka podujatia:
https://www.connectday.at/?utm_source=b2match&utm_medium=website&utm_campaign=connect-day-2024&utm_content=view

 

Kooperačné podujatie sa zameriava najmä na korporácie, ktoré hľadajú inovatívne produkty a služby začínajúcich podnikov (prílev inovácií), a podporuje vybrané začínajúce podniky pri nadväzovaní kontaktov s investormi, ako sú Business Angels a Venture Capital. Účastníci B2B majú možnosť vopred si rezervovať stretnutia 1:1 na online platforme podujatia.

Podujatie sa uskutoční vo Viedni a je bezplatné. Čím skôr sa zaregistrujete, tým lepšie! Podujatia sa môžete zúčastniť len v prípade, že váš profil bol aktivovaný/potvrdený. Odporúčame pozrieť si pravidlá prístupu/aktivácie.

Pri vypĺňaní prihlášky si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako vašu podpornú inštitúciu. Nezabudnite na vyplnenie Marketplace. Následne vašu prihlášku skontrolujeme a potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk