Circular Economy – hybridné kooperačné podujatie

Či už ste skúsený odborník na obehové hospodárstvo alebo nováčik, ktorý sa túži ponoriť do transformačných nápadov, vaša zlatá príležitosť čaká!

Partneri siete Enterprise Europe Network organizujú kooperačné podujatie zamerané na obehové hospodárstvo, ktoré bude sprievodným podujatím pri WCEF 2024. Prihlášky do 14. apríla 2024.

Dátum konania: 8.-14.4. a 17.4.2024
Miesto konania: Brusel, Belgicko + online
Registráciahttps://circularshift.b2match.io/signup
Web stránka podujatia: https://circularshift.b2match.io/

Prechod na obehové hospodárstvo nie je len voľbou, ale nevyhnutnosťou. Vo svete, ktorý hľadá udržateľné riešenia, je obehový systém kľúčom k zníženiu množstva odpadu, zachovaniu zdrojov a podpore inovácií.

Organizácia B2B podujatia:

  • 8.-14.4.2024 – online stretnutia
  • 17.4.2024 – onsite stretnutia v mieste podujatia

Pre koho je podujatie určené?

Podujatie je určené účastníkom všetkých profesií vrátane vedúcich predstaviteľov podnikov, poradcov, expertov, inovátorov, tvorcov politík, investorov, výskumníkov, startupov a nadšencov priemyslu.

Belgický tím predsedníctva EÚ je hrdý na to, že môže hostiť podujatie „BE Circular Economy Forum: Beyond Experimentation“, ktoré sa uskutoční 17. apríla 2024 na SQUARE Brusel. Program nie je len zaujímavý, ale ponúka viac; umožní vám ponoriť sa do praktických poznatkov, workshopov a kľúčových prednášok o tom, ako sa obehové hospodárstvo môže stať hlavným prúdom.

Na podujatie WCEF 2024 sa môžete zaregistrovať prostredníctvom tohto odkazu. Pre účasť na B2B je potrebná registrácia prostredníctvom oboch kanálov, teda aj TU.

Zaregistrujte sa na podujatie, vytvorte si profil a pri jeho vypĺňaní si v časti „Settings“ v rámci položky „Support office“ vyberte TUKE ako vašu podpornú inštitúciu. Nezabudnite na vyplnenie tzv. Marketplace. Následne vašu prihlášku skontrolujeme a potvrdíme v registračnom systéme podujatia. Ďakujeme.

Kontakt: Enterprise Europe Network pri UVP TECHNICOM, e-mail: een@uvptechnicom.sk