Hľadáte obchodných partnerov?

Využite príležitosti, ktoré ponúkajú ukrajinskí podnikatelia

Zvažujete rozšírenie svojho biznisu? Spoločnosti, ktoré majú záujem spolupracovať s podnikateľmi z územia Ukrajiny majú ďalšie príležitosti na spoluprácu.

 

BOUA20230515005 Známy ukrajinský výrobca elektrotechnických výrobkov a rozvodných rozvádzačov vysokého, stredného a nízkeho napätia (35/20/10/6/0,4 kV) hľadá elektroinštalačné organizácie na spoluprácu.

Spoločnosť hľadá firmy, ktoré sa zaoberajú elektroinštalačnými prácami, údržbou rozvádzačov, profesionálnych elektrikárov. Podmienkou je vedieť čítať základné elektrické schémy, vedieť pochopiť princípy činnosti rozvodných zariadení a rozvádzačov a záujem pracovať s vysokým napätím.

 

BOUA20230511015 Ukrajinská rodinná firma vyrába čalúnený nábytok a hľadá nových zahraničných partnerov.

Ukrajinská spoločnosť vyrába čalúnený nábytok ako sú postele, pohovky, stoličky, pufy pod vlastnou značkou, ale aj nábytok, ktorého dizajn je navrhnutý klientom. Spoločnosť si želá rozšíriť predajný trh, preto hľadá distribučné spoločnosti na spoluprácu.

 

BOUA20230510008 Ukrajinský výrobca palivových brikiet a dreveného uhlia hľadá distribútorov a spotrebiteľov svojich produktov.

Ukrajinský výrobca palivových brikiet a dreveného uhlia hľadá distribútorov a spotrebiteľov svojich produktov. Všetky produkty sú šetrné k životnému prostrediu, bez ďalších spojív. Na výrobu brikiet neboli vyrúbané žiadne stromy. Ako surovina sú použité výlučne dubové piliny, ktoré sa získavajú z odpadu pri spracovaní dreva.

 

BOUA20230511014 Ukrajinská spoločnosť, ktorá vytvorila vlastné zariadenie na spracovanie priemyselného konope, hľadá rizikový kapitál.

Ukrajinský MSP, ktorý sa špecializuje na sektor priemyselného konope, má komplexné riešenie pre spracovanie priemyselného konope a súvisiace služby. Ich odborné znalosti siahajú od počiatočných fáz sejby až po konečnú výrobu spracovaných konopných produktov, vrátane vlákna a pazderia. Ukrajinský MSP aktívne hľadá investičných partnerov, ktorí by mali záujem o vytvorenie spoločného podniku.

 

BOUA20230206008 Ukrajinský výrobca zubových dávkovacích čerpadiel pre textilný, chemický, ropný, ťažobný a metalurgický priemysel hľadá zástupcov a distribútorov.

Jeden z najväčších výrobcov čerpadiel na Ukrajine so zastúpením/skladom v Poľsku hľadá obchodných partnerov. Výrobný závod sa nachádza v regióne Čerkasy na strednej Ukrajine. Spoločnosť hľadá obchodných partnerov na zmluvu o distribúcii/službách agenta.

 

BOUA20230210009 Ukrajinský výrobca zubových dávkovacích čerpadiel pre textilný, chemický, ropný, ťažobný a metalurgický priemysel ponúka svoj tovar zahraničným spoločnostiam, ktoré hľadajú vysokú kvalitu, ale zároveň chcú znížiť výrobné náklady.

Ukrajinský popredný výrobca zubových čerpadiel so zastúpením/skladom v Poľsku hľadá obchodných partnerov. Výrobný závod sa nachádza v regióne Čerkasy na strednej Ukrajine. Firma ponúka svoj tovar zahraničným firmám (koncovým používateľom), ktoré hľadajú vysokú kvalitu, no zároveň chcú znížiť výrobné náklady.

 

BOUA20230210010 Ukrajinský výrobca zubových dávkovacích čerpadiel pre textilný, chemický, ropný, ťažobný a metalurgický priemysel ponúka subdodávateľskú výrobu čerpadiel, dielov čerpadiel a iných produktov na mieru (má vlastnú zlievareň a tepelné spracovanie).

Jeden z najväčších výrobcov čerpadiel na Ukrajine so zastúpením/skladom v Poľsku hľadá obchodných partnerov. Výrobný závod sa nachádza v regióne Čerkasy na strednej Ukrajine. Spoločnosť ponúka subdodávateľskú výrobu čerpadiel, dielov čerpadiel a iných produktov na mieru zahraničným spoločnostiam, ktoré hľadajú spôsob, ako znížiť výrobné náklady alebo nevedia zvládnuť množstvo objednávok.

 

BOUA20230502014 Ukrajinský výrobca prírezov ŠPZ, zariadení na výrobu ŠPZ a rámov ŠPZ hľadá obchodných partnerov.

Ukrajinský podnik sa nachádza v Černovskej oblasti, 40 km od rumunských hraníc. Špecializuje sa na výrobné zariadenia na výrobu ŠPZ a súvisiaci spotrebný materiál s cieľom komplexnej ponuky. Softvér Smart License Plate System pomáha kupujúcim kontrolovať a analyzovať celý výrobný proces. Spoločnosť môže tiež vyrobiť akýkoľvek typ rámu ŠPZ. Používa UV technológiu na výrobu rámov ŠPZ s reklamou. Ukrajinský výrobca hľadá obchodných partnerov, ktorí majú skúsenosti s obchodovaním s daným sortimentom, majú spoľahlivé vzťahy s veľkoobchodníkmi, spoločnosťami, ktoré majú prístup k automobilom (autopredajne, autoservisy, autoumyvárne, autosklá, automarkety, taxíky, dopravcovia atď.), distribútorov autodielov, olejov, autodoplnkov, spotrebného materiálu pre automobily atď.

 

BOUA20230502004 Ukrajinský výrobca jednorazového papierového riadu hľadá obchodných partnerov.

Ukrajinský výrobca jednorazových papierových výrobkov pre studené a teplé nápoje a potraviny hľadá veľkoobchodných odberateľov, maloobchodné reťazce, siete reštaurácií rýchleho občerstvenia, siete kaviarní a pod.

 

BOUA20230501008 Ukrajinský výrobca reziva, drevených výliskov hľadá spoločnosti na základe zmluvy o distribučných službách.

Ukrajinská spoločnosť z oblasti Kyjeva sa špecializuje na výrobu reziva a drevených výliskov (blokové, tvarované drevo, rezivo, omietané dosky, hobľované dosky, falošné trámy, podlahové dosky, dosky, surfy atď.). Spoločnosť hľadá partnerov na uzavretie zmluvy o distribučných službách.

 

BOUA20230501007 Ukrajinská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu obalov z vlnitej lepenky, hľadá partnerov na spoluprácu na základe obchodného zastúpenia alebo výrobnej zmluvy.

Ukrajinská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu obalových produktov z vlnitej lepenky, ako sú vlnité podnosy, veľkoformátové obaly, listová vlnitá lepenka, komponenty pre obaly z vlnitej lepenky, laminované vlnité podnosy, laminované vlnité krabice, POS-materiály a iné hľadá partnerov. Spoločnosť, ktorej cieľom je rozšíriť svoj predaj, hľadá partnerov na nadviazanie dlhodobých partnerských vzťahov na základe zmluvy o obchodnom zastúpení alebo výrobe.

 

BOUA20230501006 Ukrajinský výrobca palivových peliet hľadá distribútorov.

Ukrajinská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu drevených peliet, chce s obchodnými partnermi po celom svete uzavrieť zmluvy o distribučných službách a obchodnom zastúpení s cieľom propagovať a predávať svoje produkty na nových lokálnych trhoch.

 

BOUA20230501005 Ukrajinský výrobca reziva hľadá zahraničných distribútorov.

Ukrajinská spoločnosť sa zaoberá výrobou reziva z rôznych druhov drevín: dub, hrab, jaseň, breza, čerešňa. Ukrajinská spoločnosť hľadá zahraničných partnerov na uzavretie zmluvy o distribučných službách.

 

BOUA20230501004 Ukrajinská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu parketových dosiek z kvalitného dreva, hľadá partnerov na spoluprácu na základe zmluvy o obchodnom zastúpení alebo distribučných službách.

Ukrajinská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu vysokokvalitných parketových dosiek z ekologicky nezávadného dreva má záujem geograficky rozšíriť svoj predaj. Spoločnosť hľadá partnerov na nadviazanie dlhodobých partnerských vzťahov na základe distribučných služieb alebo zmlúv o obchodnom zastúpení.

 

BOUA20230531008 Rodinná ukrajinská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu vysokokvalitného prírodného zemiakového škrobu, hľadá partnerov na distribučnú spoluprácu.

Ukrajinská spoločnosť je jedným z najväčších a najmodernejších výrobcov zemiakového škrobu a jeho derivátov na Ukrajine. Nachádza sa v severnej časti Ukrajiny. Firma má záujem začať novú spoluprácu na základe distribučnej zmluvy.

BOUA20230530021 Ukrajinský výrobca pracovných odevov a oblečenia hľadá distribútorov.

Ukrajinská spoločnosť vyrába pracovné odevy a profesionálne oblečenie pre všetky profesie a povolania (školy, podniky, nemocnice, hotely, verejné služby). Spoločnosť každoročne rozširuje sortiment odevov. Odev je pri nosení pohodlný a disponuje   potrebnou certifikáciou. Spoločnosť hľadá spoľahlivých partnerov na uzatvorenie zmluvy o poskytovaní distribučných služieb.

 

BOUA20230517005 Ukrajinský výrobca náhradných dielov pre železničné koľajové vozidlá s takmer 150-ročnou históriou hľadá obchodných partnerov, ktorí majú skúsenosti s obchodovaním alebo používaním podobných náhradných dielov vo vlastnej výrobe alebo strojárstve.

Ukrajinská továreň disponuje vybavením pre odlievanie, sústruženie, brúsenie, frézovanie,  vyvrtávanie, frézovanie, galvanické povlakovanie atď. Spoločnosť má možnosť vyrábať odlievacie polotovary (bronz, mosadz a hliník) s rôznymi stupňami pripravenosti (bez mechanickej úpravy, s primárnou alebo konečnou mechanickou úpravou) a tiež ingoty s hmotnosťou 15 – 35 kg. Spoločnosť má záujem spolupracovať s podnikmi rôznej veľkosti zaoberajúcimi sa napr. výstavbou lokomotív, zameranými na renováciu koľajových vozidiel, či opravy a pod. Ponúka dlhodobú spoluprácu ako dodávateľ.

BOUA20230519009 Ukrajinský výrobca akustických kabín hľadá distribútorov na dohodu.

Ukrajinská spoločnosť vyrába vysokokvalitné akustické kabíny (zvukotesné kabíny) a má záujem rozšíriť svoje podnikanie do zahraničia. Spoločnosť hľadá distribútorov na dohodu o obchodnom zastúpení a dohody o distribučných službách.

BOUA20230520001 Ukrajinská spoločnosť ponúka dodávky ekologicky bezpečných druhov paliva. Spoločnosť hľadá partnerov na predaj výrobkov a spoluprácu v rámci vývoznej zmluvy.

Ukrajinská spoločnosť ponúka dodávky ekologicky bezpečných druhov paliva ako sú drevené pelety, pelety zo slnečnicových šupiek, ligninové pelety, pelety z poľnohospodárskych semien, drevené brikety, RUF, Pini-kay, NESTRO Brikety zo slnečnicových šupiek. Spoločnosť hľadá partnerov na predaj výrobkov a spoluprácu v rámci vývoznej zmluvy.

 

BOUA20230522009 Ukrajinský sklad-píla ponúka rezivo z borovice.

Ukrajinská spoločnosť, aktuálne najväčšia sieť píl na Ukrajine, hľadá dohody o dodávkach reziva z borovice do európskych krajín. Spoločnosť má skúsenosti so spoluprácou so zahraničnými zákazníkmi, nakoľko často dodáva svoje rezivo do Bulharska a škandinávskych krajín. Spoločnosť má záujem dostať sa na nové trhy a ponúka distribučné zmluvy. Hľadaný partner: sklad, stavebná firma, predajca dreva. 

BOUA20230522012 Ukrajinský výrobca tradičného slnečnicového oleja hľadá distribútorov.

Ukrajinský MSP, ktorého prioritnou činnosťou je tvorba produktov s pridanou hodnotou v segmente profesionálnych kuchynských a vysokoolejových organických olejov, hľadá distribútorov. Spoločnosť navrhuje spoluprácu prostredníctvom dohody o distribučných službách. Hlavné výhody: cenová politika, vysoká kvalita a šetrnosť k životnému prostrediu.

BOUA20230526004 Ukrajinská spoločnosť sa zaoberá výrobou kozinakov na báze orechov alebo semien, brusníc v práškovom cukre a karamelu. Spoločnosť hľadá partnerov v zahraničí na zvýšenie predaja a rozšírenie predajných kanálov, predovšetkým distribútorov so skúsenosťami v oblasti obchodu.

Ukrajinská spoločnosť sa zaoberá výrobou cukrárenských výrobkov, pri ktorej využíva moderné zariadenia, špičkové technológie, zavedené postupy a dôkladnú kontrolu kvality v každej fáze výroby. Spoločnosť hľadá partnerov v zahraničí na zvýšenie predaja a rozšírenie predajných kanálov, hlavne distribútorov s obchodnými skúsenosťami.

BOUA20230526027 Ukrajinská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a vývoj kompletných strešných systémov pre všetky typy stavieb hľadá partnerov na subdodávky.

Ukrajinská spoločnosť vyvíja a vyrába kompletné strešné systémy pre obytné a priemyselné stavby. Ponúka výrobu týchto systémov partnerom z EÚ s podobnými skúsenosťami a činnosťou. Spoločnosť chce spolupracovať na základe subdodávateľskej zmluvy.

BOUA20230526029 Ukrajinský výrobca nábytkových čiel hľadá distribútorov v zahraničí.

Ukrajinská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu nábytkových čiel, dekoratívnych a ažurových dosiek, zameraná na rezanie a dyhovanie dosiek na báze dreva, ako aj na obchodovanie s nábytkovými doplnkami ponúka subdodávky. Spoločnosť tiež hľadá distribútorov svojich výrobkov.

 

BOUA20230526030 Ukrajinský výrobca sendvičových panelov hľadá distribútorov a obchodných zástupcov.

Ukrajinská výrobná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu sendvičových panelov na použitie v servisno-konštrukčnom sektore a v bytovej výstavbe hľadá partnerov, ktorí majú záujem o spoluprácu na základe dohody o obchodnom zastúpení a dohody o distribučných službách.

BOUA20230530022 Ukrajinská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu obalov, hľadá partnerov na spoluprácu na základe dohody o výrobe.

Ukrajinská spoločnosť zabezpečuje výrobu kartónových obalov na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Nachádza sa v západnej časti Ukrajiny. Firma by chcela začať novú spoluprácu na základe dohody o výrobe.

 

BOUA20230531009 Ukrajinská poľnohospodárska spoločnosť špecializujúca sa na spracovanie olejnatých semien a korenín hľadá distribučné služby alebo dohody o obchodnom zastúpení s partnermi pôsobiacimi v agropotravinárskom sektore.

Ukrajinská agroprevádzková spoločnosť ponúka len geneticky nemodifikované ľanové semená (ľan), horčičné semená, koriander atď. ukrajinského pôvodu. Spoločnosť má záujem nadviazať spoluprácu s obchodnými partnermi na základe zmluvy o distribučných službách a/alebo zmluvy o obchodnom zastúpení.

 

BOUA20230531020 Ukrajinská spoločnosť špecializujúca sa na decentralizované vetracie jednotky s rekuperáciou tepla hľadá zástupcov a distribútorov.

Ukrajinská spoločnosť vyrába decentralizované vetracie jednotky s rekuperáciou tepla. Tieto jednotky sa dajú použiť na jednoduché vetranie akýchkoľvek priestorov od 8 m2 so vzduchovým objemom od 40 m2 do 1 000 m2 na efektívnejšie využitie vykurovania alebo klimatizácie s čerstvým vzduchom nonstop. Spoločnosť hľadá obchodných zástupcov alebo distribútorov po celom svete na základe zmluvy o obchodnom zastúpení alebo distribučných službách.

BOUA20230531021 Ukrajinský výrobca indukčných varičov hľadá partnerov na distribúciu svojich výrobkov na medzinárodnom trhu na základe distribučnej zmluvy.

Ukrajinský výrobca indukčných varičov so sídlom v meste Dnipro hľadá partnerov na distribúciu a predaj svojich výrobkov, najmä indukčných varičov a zariadení na spracovanie potravín. Spoločnosť ponúka spoluprácu na základe distribučnej zmluvy.

 

TOUA20230515018 Technológia na rýchlu detekciu potenciálne nebezpečných objektov vrátane nevybuchnutej munície a mín pomocou umelej inteligencie.

Ukrajinský MSP ponúka technológiu na detekciu potenciálne nebezpečných predmetov, najmä nevybuchnutej munície a mín, založenú na pulzujúcom elektromagnetickom snímaní a spracovaní údajov pomocou umelej inteligencie. Technológia zabezpečuje rýchly prieskum veľkých území, vysoko presnú detekciu nebezpečných predmetov (munícia, míny) a ich vyznačenie na mapách pre ďalšiu likvidáciu. SME hľadá partnerov a investorov pre zdokonalenie, medzinárodnú certifikáciu a využitie technológie.