2021/10/13 až 14 ZEISS Technologický workshop

199

Názov: ZEISS Technologický workshop
Kedy? 13. až 14. október od 09:00 do 15:30
Kde? UVP TECHNICOM

Program tu.

Pripravili sme pre vás niekoľko aktívnych workshopov a prednášok, kde predstavíme novinky z oblasti priemyselnej mikroskopie, priemyselných CT a Röntgenov a 3D skenovania.

Pre účastníkov workshopu máme pripravené vouchery a možnosť vybrať si jedno zákazkové meranie mikroskopie alebo analýzu veľkosti častíc priemyselnej čistoty alebo CT sken. A taktiež sme si pre účastníkov pripravili absolútne prekvapenie v podobe tomboly, kde je možné vyhrať mikroskop pre vašu firmu a veľmi zaujímavý darček pre výhercu.

Počas celého dňa bude pre vás pripravené občerstvenie a káva, ktoré hradí spoločnosť Carl Zeiss.
Vstup na akciu podľa aktuálnych opatrení NCZISK.


Workshop z oblasti priemyselnej mikroskopie

Vyskúšajte si naživo svetovú novinku VISIONER 1, ktorý ako prvý mikroskop na svete dokáže prekonať limit mikroskopie, ktorým je hĺbka ostrosti, a dokáže vizualizovať vzorku v reálnom čase s plným zaostrením celého objektu. K otestovaniu bude tiež široké portfólio svetelnej mikroskopie aj nové softvérové možnosti pre aplikácie v priemysle.

Priemyselna mikroskopia

 

Nechajte sa inspirovať technológiami ZEISS

Vytvorte zo školských mikroskopov digitálnu učebňu Digital Classroom. Spoznajte svet virtuálnych archívov ZEISS. Nájdite spolu s nami doteraz nepoznané informácie ukryté vo Vašich vzorkách pomocou prepojenia obrazových informácií v korelatívnej mikroskopii.

Correlative Microscopy

 

Objavte kúzlo röntgenovej technológie a počítačovej tomografie ZEISS a zviditeľnite neviditeľné

Pracujete v oblasti kvality, výroby alebo vývoja? Potrebujete poznať stav vašich dielov alebo vidieť dovnútra? Máme pre Vás riešenie.
Röntgenová technológia a počítačová tomografia CT otvárajú nové možnosti aplikácií – od kontroly vnútorných defektov, cez merania rozmerov vonkajších a vnútorných častí až po analýzu zostav dielov. A to všetko iba z jediného skenu.

ZEISS röntgenové a CT riešenia

 

Hľadáte rýchle a mobilné riešenie pre 3D digitalizáciu Vašich dielov?

Presvedčte sa o výhodách optických 3D skenerov. Ručný a jednoduchý ZEISS T-SCAN hawk, ako aj kompaktný a univerzálny GOM ATOS Q čakajú na Vás počas živej ukážky. Ovládanie týchto skenerov a vyhodnotenie dát umožňuje intuitívny a komplexný softvér GOM Inspect Suite 2021, s možnosťou aj voľne dostupnej verzie.

#HandsOnMetrology

 

 

Ďakujeme za spoluprácu a podporu našim partnerom:

Univerznitný vedecký park Technicom
Košice

 

Slovenská obchodná a priemyselná komora
Košická regionálna komora