Názov: Umenie produktivity bez stresu (Getting things done GTD) 
Kedy? 23. september od 13:00 do 15:00

Registrácia na rezervacie.uvptechnicom.sk.

Informácie o spôsobe organizácie aktivít akceleračného programu (prezenčné, on-line, hybridný mód) budú vzhľadom na meniacu sa pandemickú situáciu zverejnené min. týždeň pred termínom konania sa akcie. Pre účasť na aktivitách je potrebná registrácia!

Svetoznáma metóda osobnej produktivity GTD nehovorí o tom, ako pracovať viac, tvrdšie alebo dlhšie. Práve naopak. Prídite ochutnať ako GTD pomáha zvládať každodenný nával informácií a povinností, zvyšuje výkon, zlepšuje schopnosť sústredenia a zároveň znižuje stres a eliminuje prokrastináciu. Nástroje a techniky GTD Vám okrem iného pomôžu dosahovať lepšie výsledky s menším úsilím a v neposlednom rade prispejú k Vašej celkovej spokojnosti.

Metóda Getting Things Done (GTD) alebo vo voľnom preklade „Mať všetko hotové“ je osvedčená cesta pre získanie kontroly nad svojim svetom a udržanie si perspektívy, resp. nadhľadu vo svojom živote. Obsahuje oveľa viac ako súbor tipov pre riadenie času a sebaorganizáciu. GTD predstavuje komplexný prístup k riadeniu pracovného a súkromného života, ktorý transformuje zahltenie a chaos do integrovaného systému produktivity bez stresu. David Allen, tvorca GTD metodológie a autor bestselleru Getting Things Done, je vedúcou svetovou autoritou v oblasti osobnej a organizačnej produktivity.

Počas interaktívneho GTD workshopu sa oboznámite so základnými princípmi metódy Getting Things Done pre získanie kontroly, jasnosti a nadhľadu v aktuálnom rýchlo meniacom sa svete. Pozrieme sa na základy práce s piatimi krokmi riadenia workflow – modelom pre optimalizáciu našej každodennej práce. Súčasťou workshopu budú aj praktické cvičenia, ktoré budete môcť okamžite aplikovať do svojho života – pracovného ako aj súkromného.